Logo MojaObčina.si
DANES
29°C
14°C
JUTRI
30°C
15°C
Objava JE POTEKLA dne 02. 05. 2024 00.00 in NI VEČ VIDNA NA PORTALU.
Oceni objavo

ANIMATOR I - M/Ž

VSEBINA DELA: SKRB ZA VARNO IN KVALITETNO BIVANJE STANOVALCEV, SKRB ZA OHRANJANJE ZMOŽNOSTI OZ. SPOSOBNOSTI STANOVALCEV, AKTIVNO PREŽIVLJANJE PROSTEGA ČASA S STANOVALCI, SODELOVANJE S STROKOVNIMI SODELAVCI, KREATIVNE DEJAVNOSTI IN GOSPODINJSKE AKTIVNOSTI S STANOVALCI, SODELOVANJE PRI NAČRTOVANJU IN IZVAJANJU PROGRAMOV VKLJUČEVANJA V OKOLJE, POMOČ PRI IZVAJANJU TELESNIH AKTIVNOSTI IN PRI SKRBI ZA SAMEGA SEBE, SPREHODI, VODENJE DOKUMENTACIJE, EVIDENC IN PISNIH POROČIL, SODELOVANJE S STANOVALCI, SVOJCI TER OKOLJEM, UREJANJE DELOVNEGA OKOLJA IN DRUGO PO NAVODILU NADREJENEGA. 5 DNI V TEDNU (PON-PET), 1 IZMENA, P.P. DVE IZMENI, SOBOTA, NEDELJA, PRAZNIK ALI IZVEN DELOVNEGA ČASA.

Trajanje zaposlitve: nedoločen čas

Delovni čas: 20 ur/teden

Preizkusno delo: 4 mes.

Zahtevana izobrazba: višješolska (prejšnja), višja strokovna

Delovne izkušnje: ni zahtevano

Zahtevano znanje jezikov: slovenski jezik: razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče

Drugi pogoji: Vlogi obvezno priložiti življenjepis in dokazilo o izobrazbi.

Kontakt za kandidata:
LIDIJA SLAPNIČAR ČOŽ
01 8900 140
kadrovska.sluzba@ssz-slo.si
Črni Potok 13 , 1275 ŠMARTNO PRI LITIJI

Način prijave kandidata: kandidati naj pošljejo vlogo po pošti;kandidati naj pošljejo vlogo po e-pošti

Oglejte si tudi