Občine: Brežice, Kostanjevica na Krki, Krško, Radeče, SevnicaObčine: Benedikt, Cerkvenjak, Cirkulane, Destrnik, Dornava, Duplek, Gorišnica, Hajdina, Hoče-Slivnica, Juršinci, Kidričevo, Kungota, Lenart, Lovrenc na Pohorju, Majšperk, Makole, Maribor, Markovci, Miklavž na Dravskem polju, Oplotnica, Ormož, Pesnica, Podlehnik, Poljčane, Ptuj, Rače-Fram, Ruše, Selnica ob Dravi, Slovenska Bistrica, Središče ob Dravi, Starše, Sveta Ana, Sveta Trojica v Slovenskih goricah, Sveti Andraž v Slovenskih goricah, Sveti Jurij v Slovenskih goricah, Sveti Tomaž, Šentilj, Trnovska vas, Videm, Zavrč, ŽetaleObčine: Borovnica, Brezovica, Dobrepolje, Dobrova-Polhov Gradec, Dol pri Ljubljani, Domžale, Grosuplje, Horjul, Ig, Ivančna Gorica, Kamnik, Komenda, Litija, Ljubljana, Log - Dragomer, Logatec, Lukovica, Medvode, Mengeš, Moravče, Škofljica, Šmartno pri Litiji, Trzin, Velike Lašče, Vodice, VrhnikaObčine: Bloke, Cerknica, Ilirska Bistrica, Loška dolina, Pivka, PostojnaObčine: Ajdovščina, Bovec, Brda, Cerkno, Idrija, Kanal ob Soči, Kobarid, Miren-Kostanjevica, Nova Gorica, Renče-Vogrsko, Šempeter-Vrtojba, Tolmin, VipavaObčine: Apače, Beltinci, Cankova, Črenšovci, Dobrovnik, Gornja Radgona, Gornji Petrovci, Grad, Hodoš, Kobilje, Križevci, Kuzma, Lendava, Ljutomer, Moravske Toplice, Murska Sobota, Odranci, Puconci, Radenci, Razkrižje, Rogašovci, Sveti Jurij ob Ščavnici, Šalovci, Tišina, Turnišče, Velika Polana, VeržejObčine: Črnomelj, Dolenjske Toplice, Kočevje, Kostel, Loški Potok, Metlika, Mirna, Mirna Peč, Mokronog-Trebelno, Novo mesto, Osilnica, Ribnica, Semič, Sodražica, Straža, Šentjernej, Šentrupert, Škocjan, Šmarješke Toplice, Trebnje, ŽužemberkObčine: Ankaran, Divača, Hrpelje-Kozina, Izola, Komen, Koper, Piran, SežanaObčine: Hrastnik, Trbovlje, Zagorje ob SaviObčine: Bistrica ob Sotli, Braslovče, Celje, Dobje, Dobrna, Gornji Grad, Kozje, Laško, Ljubno, Luče, Mozirje, Nazarje, Podčetrtek, Polzela, Prebold, Rečica ob Savinji, Rogaška Slatina, Rogatec, Slovenske Konjice, Solčava, Šentjur, Šmarje pri Jelšah, Šmartno ob Paki, Šoštanj, Štore, Tabor, Velenje, Vitanje, Vojnik, Vransko, Zreče, ŽalecObčine: Črna na Koroškem, Dravograd, Mežica, Mislinja, Muta, Podvelka, Prevalje, Radlje ob Dravi, Ravne na Koroškem, Ribnica na Pohorju, Slovenj Gradec, VuzenicaObčine: Bled, Bohinj, Cerklje na Gorenjskem, Gorenja vas-Poljane, Gorje, Jesenice, Jezersko, Kranj, Kranjska Gora, Naklo, Preddvor, Radovljica, Šenčur, Škofja Loka, Tržič, Železniki, Žiri, Žirovnica
Mojaobčina.si

Dogodki

Gobe in gobarjenje

Gobe in gobarjenje

Slovenska univerza za tretje življenjsko obdobje
17.00‒18.30
ZVOČNA KOPEL

ZVOČNA KOPEL

Društvo AIA - Mladinski center Mengeš
17.00
BRALNI KLUB

BRALNI KLUB

Knjižnica dr. Jakoba Zupana
19.00

VROČICA

Kulturni dom Mengeš
20.30
SVETNIKI - Repriza

SVETNIKI - Repriza

Kulturno društvo Janez Jalen, Notranje Gorice-Plešivica
19.30‒21.00
SVETNIKI - Repriza

SVETNIKI - Repriza

Kulturno društvo Janez Jalen, Notranje Gorice-Plešivica
18.00‒19.30
BRALNI KLUB

BRALNI KLUB

Knjižnica dr. Jakoba Zupana
19.00
Joga za nosečnice

Joga za nosečnice

Avocado center, poučevanje Joge in organizacija dogodkov, Aleksandra Perpar s.p.
10.00‒11.15
Pilates

Pilates

Stara cesta 10
18.00‒21.00
Pilates

Pilates

Stara cesta 10
18.00‒19.00
9. medvoški tek

9. medvoški tek

Športna dvorana Medvode (Javni zavod Sotočje Medvode)
15.00‒19.00
Joga za nosečnice

Joga za nosečnice

Avocado center, poučevanje Joge in organizacija dogodkov, Aleksandra Perpar s.p.
10.00‒11.15
Pilates

Pilates

Stara cesta 10
18.00‒21.00
Pilates

Pilates

Stara cesta 10
18.00‒19.00
Joga za nosečnice

Joga za nosečnice

Avocado center, poučevanje Joge in organizacija dogodkov, Aleksandra Perpar s.p.
10.00‒11.15
Joga za nosečnice

Joga za nosečnice

Avocado center, poučevanje Joge in organizacija dogodkov, Aleksandra Perpar s.p.
10.00‒11.15
SKUPNOSTNI PRT

SKUPNOSTNI PRT

Domačija Pr' Lenart Belo. domačija odprtih vrat
10.00‒18.00
Prijava na e-novice
e-novice MO