Logo MojaObčina.si
DANES
29°C
14°C
JUTRI
30°C
15°C
Objava JE POTEKLA dne 17. 05. 2024 00.00 in NI VEČ VIDNA NA PORTALU.
Oceni objavo

DELOVNI TERAPEVT V SVZ - M/Ž

OCENJEVANJE, VZDRŽEVANJE, VZPOSTAVLJANJE IN OMOGOČANJE UDELEŽBE STANOVALCA V AKTIVNOSTIH NA RAZLIČNIH PODROČJIH NAČRTOVANJE TERAPEVT PROGRAMA OBRAVNAVE PRILAGAJANJE DEL. IN SOCIAL. OKOLJA STANOVALČEVIM ZMOGLJIVOSTIM, NAČRTOVANJE IN ORGANIZIRANJE DRUŽABNEGA ŽIVLJENJA POVEZOVANJE Z OŽJIM IN ŠIRŠIM OKOLJEM, RAZVIJANJE, IZBOLJŠANJE, PRILAGAJANJE ALI NADOMEŠČANJE SPRETNOSTI SKRBI ZA OSEBE, PRODUKTIVNOSTI IN PROSTEGA ČASA DOKUMENTIRANJE CILJEV IN VSEBINE PROGRAMOV DEL, TERAPIJE TER EVALVACIJA UČINKOVITOSTI OBRAVNAVE OBLIKOVANJE STROKOV. POROČIL IN MNENJ, UPORABLJANJE INDIVIDUALNIH IN SKUPINSKIH PRISTOPOV K OBRAVNAVI UREJANJE, ARHIVIRANJE DOKUMENTACIJE, POUČEVANJE SODELAVCEV O NAČINIH POMOČI STANOVALCEM KOORDINIRANJE, PROSTOVOLJNEGA DELA SODELOVANJE V SKUPINAH ZA SAMOPOMOČ IN PRIPRAVI, IZVEDBI IN EVALVACIJI INDIVIDUALNEGA NAČRTA ZA STANOVALCA UREJANJE DELOVNEGA OKOLJA, DRUGA DELA IN NALOGE PO NAVODILU NADREJENEGA. 1 IZMENSKO DELO, PON DO PET, P.P. IZVEN DEL.ČASA, P.P.SOBOTA

Trajanje zaposlitve: nedoločen čas

Delovni čas: 40 ur/teden

Preizkusno delo: 4 mes.

Zahtevana izobrazba: visokošolska 1.stopnje, visokošolska strokovna (prejšnja) ipd.; Zdravstvo, podrobneje neopredeljeno

Delovne izkušnje: 1 leto

Zahtevano znanje jezikov: slovenski jezik: razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče

Zahtevana računalniška znanja: urejevalniki besedil
- osnovno;delo s preglednicami
- osnovno;delo z bazami podatkov
- osnovno;računalniško oblikovanje
- osnovno

Drugi pogoji: Zahteva se opravljen strokovni izpit. Zaželene so delovne izkušnje na strokovnem področju 1 leto, vključno s pripravniško dobo. Zaželena so znanja s področja skupinske dinamike in vodenja skupin, znanja iz gerontologije in poznavanje psihologije starostnika ter obvladovanje vsaj enega glasbenega inštrumenta. K prijavi obvezno priložite dokazilo o izobrazbi in potrdilo o opravljenem strokovnem izpitu. Od kandidata se pričakuje sposobnost vodenja malih skupin, najmanj povprečna ročna spretnost, samoiniciativnost, tolerantnost, spoštljivost, prijaznost, natančnost, zanesljivost in komunikativnost.

Kontakt za kandidata:
LIDIJA SLAPNIČAR ČOŽ
01 8900 140
kadrovska.sluzba@ssz-slo.si
Črni Potok 13 , 1275 ŠMARTNO PRI LITIJI

Način prijave kandidata: kandidati naj pošljejo vlogo po pošti;kandidati naj pošljejo vlogo po e-pošti

Oglejte si tudi