Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 19.09.2018

pretežno jasno
Ponoči bo precej jasno, proti jutru bo ponekod nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 11 do 15, na Goriškem in ob morju okoli 17 °C.
13°C | 28°C
četrtek, 20.09.2018
13°C | 27°C
petek, 21.09.2018
12°C | 29°C
sobota, 22.09.2018
14°C | 22°C
Opozorila
Torek, 18.9.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
13°C
28°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Optika Rožič tudi v Vojniku


POSLOVNE

| |
28.05.2017      16:32
A A

Optika Rožič tudi v Vojniku


V trgovsko-poslovnem objektu v centru Vojnika je 8. aprila vrata odprla nova optika, Optika Rožič.


Deli:

Optika Rožič slovi po dolgoletni družinski tradiciji na Celjskem. »Oče se je odločil za samostojno pot že davnega leta 1972. V tistih časih je bila naša zasebna optika prva v celjskem okolišu,« o bogati družinski tradiciji pripoveduje njegov sin Jaka Rožič, solastnik podjetja. Tako Jaki kot bratu Primožu, ki je prav tako solastnik podjetja, je bila tovrstna dejavnost položena v zibel. Po toliko uspešnih letih je zato danes odgovornost še večja. S posluhom in z razvito poslovno žilico tako skrbno nadaljujeta uspešno pot družinskega podjetja. Danes ima optika kar tri poslovalnice. V Celju, od koder prihaja družina, je matično podjetje, v Šmarju pri Jelšah je poslovalnica v prostorih zdravstvenega doma in zdaj še v Vojniku, kjer so lokacijo iskali kar nekaj časa. »Po spletu naključij se je pojavil prostor, ki nam je bil lokacijsko idealen, zato nismo dolgo oklevali. Opravili smo tudi analizo trga, pri kateri se je izkazalo, da je delež prebivalcev na »enega optika« na tem območju zelo velik, kar je pomenilo, da je bila nova optika v tem okolišu potrebna,« pripoveduje Jaka Rožič, sicer po poklicu očesni optik.


Na vseh treh lokacijah izvajajo okulistične preglede, svetujejo, prodajajo korekcijska, sončna očala ter kontaktne leče. Izvajajo t. i. servis očal, storitev pregleda za podaljšanje vozniškega dovoljenja in so pogodbeni partner Zavoda za zdravstveno zavarovanje Slovenije, kar pomeni, da lahko pri njih uveljavljate naročilnico, za npr. korekcijska očala, kontaktne leče ipd., na osnovi katere imate popust, ki vam ga prizna zavarovalnica. Enkrat tedensko oz. po predhodnem naročilu je prisoten tudi okulist, ki izvaja preglede. Vrata optike so odprta vsak dan od 8.30 do 13. ure ter od 14. do 18. ure, ob sobotah pa od 8.30 do 12. ure.


Novo optiko so ljudje dobro sprejeli. »Vsi so zelo prijazni. Prav tako je tudi sam kraj zelo prijazen, vse imaš na dosegu roku. Pozna se tudi, da je oče imel veliko poznanstev, zaradi česar nama ogromno ljudi še dodatno želi vse dobro. Prijazno vabljeni, da nas obiščete v novih prostorih, mi pa vam bomo z veseljem na voljo.«


Tekst in foto: Tjaša Podergajs

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vojnik!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Ogledalo
Številka: 119
Izšla: 21.06.2018
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
September 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
23.09.201 | Šport
6. Vojniški krog
23.09.2018 | Družabni dogodki
Iskanje izgubljenega zlatega prstana na Lindeškem gradu
26.09.2018 | Tečaji in delavnice
Repair cafe - kavarniška popravljalnica z mojstri

Bodite prvi pri oddaji mnenja.