Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 21.05.2018

delno oblačno
Danes bo delno jasno s spremenljivo oblačnostjo in večinoma suho, kakšna popoldanska ploha bo možna predvsem v severni Sloveniji. Še bo pihal severovzhodni do jugovzhodni veter, na Primorskem šibka do zmerna burja, ki bo dopoldne postopno oslabela. Najvišje dnevne temperature bodo od 18 do 23, na Primorskem do 26 °C.
10°C | 24°C
torek, 22.05.2018
10°C | 24°C
sreda, 23.05.2018
11°C | 26°C
četrtek, 24.05.2018
12°C | 25°C
petek, 25.05.2018
11°C | 27°C
Opozorila
Ponedeljek, 21.5.2018 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
24°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Slovo devetošolcev OŠ Vojnik


OSNOVNA ŠOLA

| |
16.06.2017      14:50
A A

Slovo devetošolcev OŠ Vojnik


V sredo, 14. 6. 2017, so ob 19. uri v športni dvorani OŠ Vojnik letošnji devetošolci pripravili valeto. Generacijo, rojeno leta 2002, ki je prestopila šolski prag jeseni 2008, so z gromkim ploskanjem pospremili na prizorišče starši, družinski člani in učiteljski zbor.


Devetošolci z nami zadnji dan
Devetošolci z nami zadnji dan
Deli:

Učenci so najprej prikazali vrsto plesnih figur, ki so jih v preteklih mesecih trenirali z učiteljem Urhom Potekom. Predstavili so se tudi po oddelkih ter zapeli, zaigrali in pripovedovali duhovite odlomke po predlogi knjige Dese Muck Blazno resno o šoli. Nad organizacijo in vsebino je skupaj z razredniki bdela Marjana Rojc. Ravnateljica Olga Kovač je podelila učencem priznanja za izjemne dosežke in jih še posebej nagovorila. Na valeti pa prejmejo posebna županova priznanja tudi tisti devetošolci, ki so vsa leta šolanja dosegali najboljši uspeh. Tokrat jih je bilo v generaciji treh oddelkov z 72 učenci kar 22. To so: Jakob Ban, Marko Hadler, Tia Krhlanko, Mia Marguč, Nika Paradižnik, Jaka Samec, Maja Sivka, Laura Šarlah, Kamil Wahibi in Lana Zupanc Rojc iz 9. a, Sara Boršič, Nuša Gobec, Kaja Jezernik, Timotej Kroflič, Nejc Špeglič, Urška Špes in Maša Turk iz 9. b ter Primož Petek, Vid Pikelj, Tadeja Pogladič, Eva Potočnik in Tjan Vinder iz 9. c.


Žal pa se je pri podeljevanju omenjenih nagrad zgodila napaka, ker smo na zaključni slovesnosti po pomoti prezrli dve učenki. To sta Kaja Jezernik in Nuša Gobec iz 9. b, ki sta priznanje za uspešnost iz rok župana Branka Petreta in svetovalke Vesne Poteko prejeli naslednji dan v šoli. Za neljubi dogodek se obema nagrajenkama in njunima družinama iskreno opravičujemo.

 

Tekst: OŠ Vojnik
Foto: Matjaž Jambriško
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Ogledalo? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Ogledalo
Ogledalo
Keršova ulica 8
Tel:(03) 780 06 40
Ogledalo
Številka: 118
Izšla: 01.03.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.