Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 24.10.2017

pretežno jasno
Ponoči se bo od zahod zjasnilo in zjutraj bo povsod pretežno jasno. Predvsem v severni in vzhodni Sloveniji bo pihal okrepljen severni veter. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, v zatišnih legah okoli 0 stopinj C.
5°C | 16°C
sreda, 25.10.2017
2°C | 17°C
četrtek, 26.10.2017
3°C | 21°C
petek, 27.10.2017
5°C | 20°C
sobota, 28.10.2017
6°C | 15°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.10.2017 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
5°C
16°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Dekleti iz Twirling kluba Slovenske Konjice ......


ŠPORT

| |
29.01.2015      8:23
A A

Dekleti iz Twirling kluba Slovenske Konjice uspešno čez prve letošnje kvalifikacije za državno prvenstvo


V soboto, 24. januarja 2015 je v športni dvorani ŠIC Ljutomer pod okriljem organizatorja Twirling kluba Ljutomer potekala kvalifikacijska tekma za 19. državno prvenstvo v twirlingu v disciplinah solo, solo pari in two baton.


Deli:

Pred uradnim začetkom tekme je športnike pozdravila županja občine Ljutomer, mag. Olga Karba. Uvodoma so spregovorili še predsednica Twirling zveze Slovenije Marta Pernat, predsednik strokovnega odbora Saša Koprivnik in nazadnje predsednica Twirling kluba Ljutomer Anita Ketiš. Tekme se je udeležilo 12 klubov iz cele Slovenije.

 

Na tekmi sta nastopili tudi dve Konjičanki. Obe sta uspešno prestali kvalifikacije ter se uvrstili v finale, ki bo v mesecu aprilu v Slovenski Bistrici. Maruša Ledinek je v kategoriji Nivo 1 – SOLO – mlajši mladinci osvojila 5. mesto,  Zala Slapnik pa bo v finalu nastopila v kategoriji TWO BATON z dvema palicama. Dekleti pred finalom čaka še kvalifikacijska tekma v disciplini freestyle 21. marca v Kanalu ob Soči, na kateri se bosta s konkurenco pomerili tako s posamično koreografijo, kot tudi v paru.

 

Tekmo so si v popolnoma novi enotni klubski opravi ogledala tudi dekleta, ki so se  klubu pridružila na začetku letošnje sezone in se že pridno pripravljajo na svoj debitantski nastop na finalu državnega prvenstva.

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI TWIRLING KLUB SLOVENSKE KONJICE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


TWIRLING KLUB SLOVENSKE KONJICE
TWIRLING KLUB SLOVENSKE KONJICE
ULICA BORISA VINTERJA 2A
Tel:041 851 871

Bodite prvi pri oddaji mnenja.