Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.10.2017

pretežno jasno
Danes bo v zahodni Sloveniji zmerno do pretežno oblačno. Drugod bo sončno, predvsem ponekod na Primorskem in na severovzhodu države bo dopoldne megla. Pihal bo jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 24 stopinj C.
6°C | 21°C
sobota, 21.10.2017
7°C | 20°C
nedelja, 22.10.2017
8°C | 16°C
ponedeljek, 23.10.2017
6°C | 13°C
torek, 24.10.2017
3°C | 17°C
Opozorila
Petek, 20.10.2017 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
21°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Konjiške twirlerke štirikrat srebrne


ŠPORT

| |
22.04.2015      14:33
A A

Konjiške twirlerke štirikrat srebrne


Članice Twirling kluba Slovenske Konjice so se 18. in 19. aprila pod mentorstvom trenerke Tine Makovec udeležile 19. Državnega prvenstva v twirlingu Slovenije, ki ga je gostil Twirling klub Sašo iz Slovenske Bistrice. Za skupino novink, ki so se klubu pridružile v mesecu septembru, je bil to prvi nastop pred tako številnim občinstvom.


Deli:

V soboto se je tekmovanje pričelo zgodaj zjutraj z nastopi novincev, ter nadaljevalo s finalnimi nastopi nižjega nivoja v disciplinah solo, solo pari, two baton, freestyle ter freestyle pari. Novinke, za katere je bil to prvi nastop na tekmovanju, so v svojih starostnih kategorijah dosegle odlične uvrstitve – Korina Polutnik, Zala Žnidarič in Annemarija Ribič 2. mesto, Eva Pogorevc in Lana Slatenšek 5. mesto, Glorija Podkrižnik 6. mesto in Nina Kvas 8. mesto. Na tekmovanju sta sodelovali tudi Maruša Ledinek in Zala Slapnik, ki sta v freestyle paru dosegli 5. mesto. Poleg tega je Maruša posamično v disciplini solo dosegla 6. mesto, v freestyle disciplini pa 5. mesto, ter Zala v disciplini two baton z dvema palicama 5. mesto.

 

V nedeljo smo po otvoritveni ceremoniji spremljali freestyle nastope mednarodnega nivoja, predstavilo pa se je tudi 14 skupin. Skupina novink je nastopila v kategoriji  TEAM mlajši mladinci in osvojila odlično 2. mesto.

 

V letošnjem šolskem letu se bodo dekleta udeležila še 1. odprtega prvenstva Slovenije v twirlingu, ki ga bo 13. junija v športni dvorani v Slovenskih Konjicah gostil ravno Twirling klub Slovenske Konjice.




0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI TWIRLING KLUB SLOVENSKE KONJICE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


TWIRLING KLUB SLOVENSKE KONJICE
TWIRLING KLUB SLOVENSKE KONJICE
ULICA BORISA VINTERJA 2A
Tel:041 851 871

Bodite prvi pri oddaji mnenja.