MojaObčina.si

Lokalne novice, dogodki in zaposlitve na portalu Moja Občina.

Izberi svojo občino spodaj, če želiš biti na tekočem z lokalnim dogajanjem na portalu Moja Občina.

Občina Šmarje pri Jelšah


Sodeluj pri ustvarjanju vsebine za občino Šmarje pri Jelšah in postani del skupnosti MojaObčina.si

Osnovni podatki o občini Šmarje pri Jelšah

Občinska uprava občine Šmarje pri Jelšah
Telefon občine Šmarje pri Jelšah: 03 817 16 00
E-pošta občine Šmarje pri Jelšah: obcina@smarje.si

Župan občine Šmarje pri Jelšah: Stanislav Šket
E-pošta župana občine Šmarje pri Jelšah: obcina@smarje.si

Število prebivalce občine Šmarje pri Jelšah: 10.214 prebivalcev
Površina občine Šmarje pri Jelšah: 108,00 km2

Lokalni časopis občine Šmarje pri Jelšah: ŠMARSKI CIRKUS
Naselja občine Šmarje pri Jelšah
Babna Brda, Babna Gora, Babna Reka, Beli Potok pri Lembergu, Belo, Bezgovica, Bobovo pri Šmarju, Bodrež, Bodrišna vas, Brecljevo, Brezje pri Lekmarju, Bukovje v Babni Gori, Cerovec pri Šmarju, Dol pri Pristavi, Dol pri Šmarju, Dragomilo, Dvor, Gaj, Globoko pri Šmarju, Gornja vas, Grliče, Grobelce, Grobelno - del, Hajnsko, Jazbina, Jerovska vas, Ješovec pri Šmarju, Kamenik, Konuško, Koretno, Korpule, Kristan Vrh, Krtince, Laše, Lekmarje, Lemberg pri Šmarju, Lipovec, Mala Pristava, Mestinje, Močle, Nova vas pri Šmarju, Orehovec, Pečica, Pijovci, Platinovec, Polžanska Gorca, Polžanska vas, Predel, Predenca, Preloge pri Šmarju, Pustike, Rakovec, Senovica, Sladka Gora, Sotensko pri Šmarju, Spodnja Ponkvica, Spodnje Mestinje, Spodnje Selce, Spodnje Tinsko, Stranje, Strtenica, Sveti Štefan, Šentvid pri Grobelnem, Šerovo, Škofija, Šmarje pri Jelšah, Topolovec, Vinski Vrh pri Šmarju, Vodenovo, Vrh, Vršna vas, Zadrže, Zastranje, Završe pri Grobelnem, Zgornje Tinsko, Zibika, Zibiška vas

Občina Šmarje pri Jelšah je del regije Savinjska


Občina Šmarje pri Jelšah še ni aktivna. Želiš biti del skupnosti MojaObčina.si? Želiš soustvarjati vsebine in povedati skupnosti kaj je v občini Šmarje pri Jelšah zanimivega,kaj se dogaja, kaj ni dobro,kaj bi lahko izboljšali ali pa se želiš prijaviti na prejemanje e-obvestil iz občine Šmarje pri Jelšah?

Želim se prijaviti na e-obvestila (strinjam se s splošnimi pogoji)
Želim dodati dogodek
Želim sodelovati pri pisanju novic - informacij
Želim sodelovati kot tržnik na lokalnem področju


NAZAJ NA PREJŠNJO STRAN