Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 22.10.2016

jasno
Ponoči se bo zjasnilo. Po nižinah v notranjosti Slovenije bo nastala megla. Šibka burja na Primorskem bo ponehala. Najnižje jutranje temperature bodo od -1 do 3, v alpskih dolinah do -4, ob morju okoli 8 stopinj C.
5°C | 18°C
nedelja, 23.10.2016
8°C | 17°C
ponedeljek, 24.10.2016
9°C | 18°C
torek, 25.10.2016
12°C | 18°C
sreda, 26.10.2016
12°C | 20°C
Opozorila
Petek, 21.10.2016 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
5°C
18°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

Vrtojbenski reli kros v znamenju ŠD Gas ......


ŠOLSTVO

| |
04.06.2012      15:23
A A

Vrtojbenski reli kros v znamenju ŠD Gas VrtejbaDomačin Leon Vodopivec je v Vrtojbi dobil dirko II. divizije. Prejel pa je tudi pokal za tretje mesto v mladinskem prvenstvu do 21 let.
Domačin Leon Vodopivec je v Vrtojbi dobil dirko II. divizije. Prejel pa je tudi pokal za tretje mesto v mladinskem prven...
Deli:

Opuščen del tovornega terminala MMP Vrtojba je bil 3. junija 2012 v znamenju cviljenja gum in razgrete pločevine. ŠD Gas Vrtejba je organiziral tretjo dirko sezone slovenskega pokala v avtomobilističnem paralelnem reli krosu, kjer se je za točke slovenskega pokala pomerilo 40 tekmovalcev. Absolutni zmagovalec je postal Ivo Bokal (ŠD Utrip). V II. diviziji pa je slavil mladi dirkač Leon Vodopivec pred veteranom Slavkom Komelom (oba iz domačega ŠD Gas Vrtejba) in Slavkom Zormanom (ŠD Gas Kras). "Z manj kot sekundo prednosti je z bistveno boljšim in novejšim avtomobilom slavil Vodopivec, ki je nato dragocenega novega clia, ki je sicer v lasti domžalskega Lema racinga, spravil v bokse, Komel pa se je s svojo že skoraj oldtimersko opel astro podal še v izločilne boje v absolutni konkurenci in prišel zelo daleč - na 5. mesto", poročajo Primorske novice.

Organizator dogodka, kjer se je zbralo okoli tisoč obiskovalcev, je na dirki tudi zbiral prostovoljne prispevke za svojega dirkača Deana Bahurja, ki se je težko poškodoval na nedavni motokros dirki v Mantovi in se še vedno zdravi v bolnišnici v Imoli.

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.