Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 25.06.2017

oblačno
Danes bo spremenljivo do pretežno oblačno. Krajevne padavine, predvsem plohe in nevihte, se bodo od zahoda razširile na vso Slovenijo ter ponehale v večernem ali nočnem času. Nekatere nevihte bodo spremljali močnejši nalivi, sunki vetra, krajevno bo možna toča. Najvišje dnevne temperature bodo od 23 do 30, v Beli krajini in Posavju ob jugozahodnem vetru še do 33 stopinj C.
21°C | 30°C
ponedeljek, 26.06.2017
15°C | 32°C
torek, 27.06.2017
17°C | 31°C
sreda, 28.06.2017
19°C | 29°C
četrtek, 29.06.2017
17°C | 25°C
Opozorila
Nedelja, 25.6.2017 ob 8h
Danes bodo ob prehodu vremenske fronte nevihte z močnejšimi nalivi, sunki vetra, krajevno bo možna toča.
21°C
30°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Nova spletna stran Občine Šempeter-Vrtojba


NOVICE

| |
03.09.2012      16:50
A A

Nova spletna stran Občine Šempeter-VrtojbaDeli:

Spletna stran občine Šempeter-Vrtojba je od 3. septembra 2012 z vami v povsem novi preobleki.  Z novo podobo in novimi vsebinami želimo ustvariti spletno mesto, ki bo kar najbolj pregledno in obiskovalcu prijazno. Spletna stran je razdeljena po sklopih. Posebna povezava je namenjena predstavitvi občine in naselij v njej, aktualnim projektom, tu lahko najdete tudi najrazličnejše obrazce in vloge. Predstavljena je kulturna dediščina, javni zavodi, gospodarske ter druge dejavnosti, pa tudi številna društva, ki delujejo v naši občini.

Spletna stran je živa in spreminjajoča, zato je zaželeno, da pri njenem oblikovanju in njeni vsebini sodelujete vsi, še posebej pa občani Občine Šempeter-Vrtojba, ki s svojimi konstruktivnimi predlogi in prispevki lahko vsebino vedno obogatite, ter jo tako še bolj približate sebi in svojim interesom. Seveda obstaja možnost, da so se na nove strani prikradle tudi napake. Opozorite nas, da jih bomo lahko odpravili.

Stara spletna stran bo na voljo še tri mesece, do konca novembra, na povezavi Arhivska spletna stran Občine Šempeter-Vrtojba.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Junij 25 26 27 28 29 30 1 2 3 4
25.06.2017 | Družabni dogodki
Praznik Sv. Petra
30.06.2017 | Družabni dogodki
Tadej Toš Show, večer stand-up komedije

Bodite prvi pri oddaji mnenja.