Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 22.11.2017

oblačno
Danes bo na Primorskem in Notranjskem povečini oblačno, drugod bo prevladovalo deloma sončno vreme. Pihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 9 do 15 °C.
5°C | 14°C
četrtek, 23.11.2017
5°C | 13°C
petek, 24.11.2017
6°C | 15°C
sobota, 25.11.2017
7°C | 14°C
nedelja, 26.11.2017
8°C | 9°C
Opozorila
Sreda, 22.11.2017 ob 8h
Dodatnega opozorila ni.
5°C
14°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Nova spletna stran Občine Šempeter-Vrtojba


NOVICE

| |
03.09.2012      16:50
A A

Nova spletna stran Občine Šempeter-VrtojbaDeli:

Spletna stran občine Šempeter-Vrtojba je od 3. septembra 2012 z vami v povsem novi preobleki.  Z novo podobo in novimi vsebinami želimo ustvariti spletno mesto, ki bo kar najbolj pregledno in obiskovalcu prijazno. Spletna stran je razdeljena po sklopih. Posebna povezava je namenjena predstavitvi občine in naselij v njej, aktualnim projektom, tu lahko najdete tudi najrazličnejše obrazce in vloge. Predstavljena je kulturna dediščina, javni zavodi, gospodarske ter druge dejavnosti, pa tudi številna društva, ki delujejo v naši občini.

Spletna stran je živa in spreminjajoča, zato je zaželeno, da pri njenem oblikovanju in njeni vsebini sodelujete vsi, še posebej pa občani Občine Šempeter-Vrtojba, ki s svojimi konstruktivnimi predlogi in prispevki lahko vsebino vedno obogatite, ter jo tako še bolj približate sebi in svojim interesom. Seveda obstaja možnost, da so se na nove strani prikradle tudi napake. Opozorite nas, da jih bomo lahko odpravili.

Stara spletna stran bo na voljo še tri mesece, do konca novembra, na povezavi Arhivska spletna stran Občine Šempeter-Vrtojba.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.