Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 23.09.2018

pretežno oblačno
Popoldne bo pretežno oblačno, nekaj več sonca bo v vzhodnih krajih. Predvsem v hribovitem svetu zahodne Slovenije bo občasno lahko rahlo deževalo ali rosilo. Postopno se bo krepil jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 17 do 24 °C.
11°C | 21°C
ponedeljek, 24.09.2018
12°C | 19°C
torek, 25.09.2018
3°C | 16°C
sreda, 26.09.2018
-1°C | 16°C
četrtek, 27.09.2018
2°C | 22°C
Opozorila
Nedelja, 23.9.2018 ob 12h
V drugi polovici noči in jutri zjutraj bodo najmočnejši sunki severnega vetra ponekod v severni in severovzhodni Sloveniji lahko presegli hitrost 70 km na uro.
11°C
21°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

S smučkami v nove zmage


ŠPORT

| |
13.12.2017      17:27
A A

S smučkami v nove zmage


Frankolovčanka, alpska smučarka Saša Brezovnik, tudi čez poletje ni počivala, saj se je pridno kondicijsko pripravljala pod vodstvom domačinke Sare Kokotec (Postani fit s Saro). Sašina cilja sta še vedno enaka – redno nastopanje na tekmah najvišjega ranga in vstop v svet najboljših svetovnih smučark.


S smučkami v nove zmage
S smučkami v nove zmage
Deli:

Registrirana tekmovalka pri Smučarski zvezi Slovenije in članica Smučarskega društva Unior Celje se je v sezoni 2016/17 prvič preizkusila v članski kategoriji. Na svetovnem prvenstvu, ki je potekalo v švicarskem St. Moritzu, je nastopila na ekipni tekmi. Nastopila je tudi na svetovnem pokalu na mariborski Zlati lisici v slalomu, kjer je osvojila 41. mesto. Poleg tega je redno nastopala tudi na tekmah evropskega pokala ter tekmah nižjega ranga, tekmah FIS. Najboljše rezultate lanskoletne sezone je dosegla na državnem prvenstvu, kjer je postala dvakratna članska državna prvakinja v superveleslalomu in kombinaciji, osvojila pa je še dve tretji mesti, in sicer v slalomu in smuku.


Tekst: Tjaša Podergajs
Foto: osebni arhiv
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vojnik!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Ogledalo
Številka: 120
Izšla: 21.09.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.