Logo MojaObčina.si

Tržič

DANES
19°C
8°C
JUTRI
20°C
12°C

zaposlitev

Gorenjska regija
Sreda, 23. Oktober. 2019

Komercialist na terenu (m/ž)

  • delo v super okolju, v strokovni in samoiniciativni ekipi sodelavcev,
  • izobraževanje in osebni razvoj,
  • redno in stimulativno plačilo.
Sobota, 26. Oktober. 2019

Prodajalec (m/ž) - Kamnik

  • delo v urejenem okolju zelo uspešnega mednarodnega podjetja
  • zanimivo, dinamično in pestro delo
  • možnost profesionalnega in osebnega razvoja
  • delovno razmerje za krajši delovni čas (30 ur/teden)
Nedelja, 27. Oktober. 2019

Prodajno osebje (m/ž) - Kranj

Nudimo redno zaposlitev v mladem kolektivu, stimulativno nagrajevanje in priložnost za strokovni in osebnostni razvoj.

Sobota, 02. November. 2019

Prodajalec m/ž

  • Zaposlitev za določen čas, z možnostjo podaljšanja,
  • urejeno delovno okolje,
  • delo v dveh izmenah.
Sreda, 06. November. 2019

Prodajalec (m/ž) - Kranj

  • razgibano in dinamično delo,
  • urejene delovne pogoje,
  • izobraževanje in usposabljanje,
  • zaposlitev za določen čas 1 leta s 3 mesečnim poskusnim delom,
  • zaposlitev s polnim delovnim časom.
Ponedeljek, 21. Oktober. 2019

Blagovni manipulant v maloprodaji (Kranj z okolico)

Kaj pričakujemo: vsaj nižje poklicno izobraževanje, veselje do dela z ljudmi, osnovno znanje programov Word in Excel, delovne izkušenj na enakih ali podobnih delovnih mestih so zaželene, niso pa pogoj, kooperativnost, natančnost, vestnost in samodiscipliniranost.
Petek, 01. November. 2019

Mesar - prodajalec (m/ž) Kamnik

Vaše naloge bodo: strežba kupcev za pultom, naročanje in vračanje ustreznih količin mesa in mesnih izdelkov, priprava mesa za prodajo...

Mesar - Prodajalec (m/ž) Gorenjska

Prodajalci na Gorenjskem

K prijavi vabimo kandidate, ki imajo dokončano najmanj IV. stopnjo izobrazbe. Zaželeno je, da: imate izkušnje z delom v trgovini, vas veseli delo z ljudmi, ste vestni in zanesljivi...