Logo MojaObčina.si

Tržič

DANES
8°C
3°C
JUTRI
9°C
0°C

zaposlitev

Gorenjska regija
Torek, 28. Januar. 2020

Direktor računovodske družbe (m/ž)

NUCLEUS PLUS d.o.o.
  • prijetno delovno okolje
  • konkurenčno plačo
  • možnost dodatne motivacije (delež na dobičku, partnerstvo,,,,)
  • permanentno izobraževanje
Četrtek, 30. Januar. 2020

Knjigovodja / stroškovni knjigovodja (m/ž)

Scania Slovenija d.o.o.a
  • Zaposlitev za nedoločen čas s šest mesečnim poskusnim delom.
  • Delovno mesto v Ljubljani.
  • Brezplačno parkirno mesto za zaposlene.
  • Nadpovprečno plačilo v panogi.
  • Možnosti za profesionalni in osebnosti razvoj v mednarodnem delovnem okolju.
  • Dnevno sveže sadje, neomejeno kavo ali čaje.
Ponedeljek, 10. Februar. 2020

Finančnik (m/ž)

MESSER SLOVENIJA d.o.o
  • zaposlitev v uspešnem, mednarodnem podjetju, z dolgoletnimi izkušnjami,
  • zaposlitev za določen čas, z možnostjo in željo po dolgoročnem sodelovanju,
  • kreativno, dinamično delo, fleksibilen delovni čas,
  • ugodnosti v okviru družini prijaznega podjetja.
Torek, 04. Februar. 2020

Višji svetovalec (m/ž) v poslovni enoti Kamnik

Pričakujemo: minimalno VI. stopnjo izobrazbe ekonomske ali družboslovne smeri oz. vsaj 2 leti ustreznih delovnih izkušenj z najmanj V. stopnjo izobrazbe, zaželeno poznavanje poslovanja s prebivalstvom in malimi podjetji, izrazito prodajno orientiranost in veselje do dela s strankami, samoiniciativnost in željo po stalnem izobraževanju.
Torek, 11. Februar. 2020

Strokovni sodelavec v zakladništvu (m/ž)

Opis delovnega mesta: Priprava podatkov in poročanje bankam in drugim finančnim institucijam, Obvladovanje kreditnih pogodb, Kontrola prejetih obračunov in stroškov poslov z bankami (plačilni promet, krediti, garancije, akreditivi,...).
Sobota, 22. Februar. 2020

Računovodja (m/ž)

Vašo prijavo skupaj z življenjepisom prijazno pričakujemo do 22.02.2020 na elektronskem naslovu knadriatic.hr@kuehne-nagel.com z obveznim pripisom v polju Zadeva: Računovodja (m/ž).