Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.09.2018

pretežno jasno
Ponoči bo pretežno jasno. Na Primorskem bo pihala šibka do zmerna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 6, ob morju okoli 11°C.
4°C | 16°C
sreda, 26.09.2018
0°C | 16°C
četrtek, 27.09.2018
1°C | 22°C
petek, 28.09.2018
6°C | 22°C
sobota, 29.09.2018
9°C | 16°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.9.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
16°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Se obeta prenova konjiškega bazena?


OBČINSKE

| |
07.06.2017      12:10
A A

Se obeta prenova konjiškega bazena?Deli:

Iz občinske hiše je te dni prispelo obvestilo, da bo konjiški bazen zaradi dotrajane tehnologije letošnjo sezono zaprt. Objekt, ki je bil zgrajen pred skoraj šestdesetimi leti, je občina že nekaj let le težko vzdrževala v stanju, primernem za obratovanje. Na Občini pa obljubljajo, da bodo letos pristopili k izdelavi projektne dokumentacije za celovito rekonstrukcijo objekta, ki bi bazenu podaljšal življenjsko dobo za prihodnjih nekaj desetletij. Izvedba projekta je seveda odvisna od tega, ali bo zanj možno uspešno zagotoviti finančna sredstva. Potrebna sredstva so ocenjena na približno 350.000€.

Na osvežitev z bazenom se bo zato v vročih poletnih dneh potrebno odpraviti drugam. V času zaprtja bo prek Društva prijateljev mladine Slovenske Konjice organiziran brezplačen prevoz do bazena Zbelovo, tako da bo za zabavo in rekreacijo vseeno poskrbljeno.

Uradno obvestilo si lahko preberete tukaj.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Slovenske Konjice!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!