Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.07.2018

pretežno oblačno
Popoldne bo spremenljivo do pretežno oblačno, nastajale bodo krajevne plohe in nevihte. Najvišje dnevne temperature bodo od 22 do 26, na Primorskem do 29 °C.
16°C | 26°C
ponedeljek, 23.07.2018
16°C | 27°C
torek, 24.07.2018
14°C | 28°C
sreda, 25.07.2018
14°C | 29°C
četrtek, 26.07.2018
14°C | 29°C
Opozorila
Nedelja, 22.7.2018 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
16°C
26°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Poletnice so tu!


KULTURA, DOGODKI

| |
17.07.2017      10:45
A A

Poletnice so tu!Deli:
Z julijem so se poleg Poletnih glasbenih večerov v Žički kartuziji v Slovenskih Konjicah začela še ena izjemna glasbena prireditev. To so Poletnice, ki se bodo na Starem trgu v Slovenskih Konjicah letos odijale prvič, zagotovo pa bodo postale prijetna stalnica konjiških poletnih mesecev. Skupaj s Pubom Tattenbach in Zanzibarjem vas vabimo, da se udeležite katerega izmed privlačnih koncertov, ki se bodo v mestnem jedru praviloma odvili ob sobotah ob 9. uri zvečer.
Poletnice so 8. julija otvorili člani zasedbe Radio Mondo s hudomušno mešanico popa, jazza, swinga in šansona. Znana imena slovenske glasbe, kot so Nino de Gleria, Matej Mijatović in Blaž Celarec so poskrbeli za razgiban in iskriv večer. Pretekli konec tedna ste lahko na Starem trgu uživali ob zvokih skupine z zanimivim imenom Trije mušketirji & Ona, ki izvaja pop rock, pomešan z jazzom. 
Preden se bodo Poletnice iztekle, pa se boste v dobro glasbo potopili še dvakrat, prvič že zadnjo soboto v juliju, ko bodo na oder stopili akustični etno folk glasbeniki Kontrabant. Skupina, ki prihaja iz Prekmurja, združuje glasbene prvine različnih kultur in izvaja skladbe v madžarskem, srbohrvaškem, romskem, židovskem in angleškem jeziku ter tako poslušalce popelje na glasbeno pot v tuje dežele.
Zadnji pa se bodo na Poletnicah predstavili Popgaraž, katerih repertoar obsega priredbe zimzelenih hitov, popevk in evergreenov, njihov žanrski razpon pa sega vse do funka in jazza. 

Vstop na vse koncerte je prost. Vabljeni!
Več o programu si preberite tukaj.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Slovenske Konjice!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!