Logo MojaObčina.si

Slovenske Konjice

DANES
16°C
-6°C
JUTRI
16°C
-1°C
Deli
2437

Dan gasilca 2017

Gasilska zveza Slovenske Konjice, Občina Slovenske Konjice ter Poveljstvo civilne zaščite občine Slovenske Konjice vljudno vabijo na praznovanje Dneva gasilca - Dneva solidarnosti v Občini Slovenske Konjice, ki bo 9. avgusta 2017 ob natanko 18:09 uri v Kulturnem domu Žiče. Sprejem gostov se bo začel že nekoliko prej, ob 17:30, sledil pa bo pozdrav gostitelja, PGD Žiče. Obiskovalce bodo organizatorji opomnili na pomen praznika, ki obeležuje gasilce in gasilski poklic, pa tudi pomen solidarnosti med prebivalci istega kraja, sosedi in sokrajani. Sledila bo podelitev plaket in zahvalnih listin Gasilske Zveze Slovenske Konjice, večer pa bo zaokrožilo sproščeno gasilsko srečanje, ki bo potekalo v tovariškem duhu. Ta je pri poudarjanju solidarnosti med sokrajani ena izmed najpomembnejših stvari, zato je prav, da se zbrani podružijo in poklepetajo v duhu sodelovanja in prijateljstva.

Vabljeni!
Več v vabilu.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi