Logo MojaObčina.si

Miren-Kostanjevica

DANES
31°C
18°C
JUTRI
32°C
18°C

3. nočni pohod ob snežni polni Luni nas bo popeljal v Sveto

3491
Deli

Vabimo na 3. nočni pohod ob polni luni v nedeljo, 4. februarja. Tokrat bo to snežna polna luna, ki bo svoj polni "obraz" sicer pokazala že 31. januarja, obiskali pa bomo vas Sveto.
Shajališče je na Križadi ob 15h, tako da bomo prvi del poti opravili še ko bo svetlo. Sveto je vas z veliko zgodovine, zato se tam ne bomo le obrnili, ampak bomo obiskali zanimivo lokalno cerkev Sv. Tilna, ki je s svojo osmerokotno obliko velika posebnost. Pot do Svetega nas bo vodila po trasi nekdanje vojaške železnice, ki prav tako zasluži, da o njej spregovorimo nekaj besed. Zaključek poti pa se bo dogajal .. kje drugje kot v eni od gostoljubnih vaških kleti.

Štartnina, v katero so zajeti stroški ogleda cerkve ter degustacija ob koncu pohoda, je 5 €.

Za dodatne informacije pokličite Sonjo na tel. št. 041 920 697.

Vabljeni v čim večjem številu, lepo nam bo!

Všečkaj objavo

Oglejte si tudi