Logo MojaObčina.si

Vrhnika

DANES
11°C
4°C
JUTRI
11°C
-1°C
Deli

Pogovori z dušami umrlih s Kim Doucette.

Pogovor z dušami umrlih ali ˝reading˝ je za nas Slovence še vedno velik tabu. Zakaj je temu tako? Ker se bojimo neznanega in nas je tega strah. Bojimo se, da nam kdo res lahko pogleda v dušo in vidi kdo v resnici smo. A zakaj bi se bali, da bi nam kdo videl v dušo? Morda zato, ker nismo iskreni. Se pravi, če nismo popolnoma iskreni do drugih, potem nismo iskreni do sebe. To pomeni, da živimo v laži, ki pa s časoma postane naša resnica. Naenkrat živimo lažno življenje do sebe in drugih. Da pa resnica ne bi bila razkrita je bolje, da v nič ne verjamemo. Ker če verjamemo v nekaj imamo odgovornost do svoje duše, ki pa živi v laži. Ko spoznamo, da smo mi duša v telesu, potem lahko pričnemo živiti življenje z resnico. Kar pa še zdaleč ni lahko, saj so ljudje okoli nas, ki niso pripravljeni slišati resnice. Ljudje, ki ne želijo slišati resnice govorijo drugače kot mislijo. Govorijo eno, mislijo drugo in delajo treje. Ti ljudje bi radi imeli nadzor nad vsem kar se dogaja v njihovem življenu in okoli njih. Rečemo jim lahko ˝kontrolorji˝. Naenkrat imamo mi njihovo kontrolo nad seboj in nič ne moremo narediti iskreno zase, ker se počutimo dolžnega do njih. Ker če ne ustrežemo njim, so potem užaljeni in razočarani in postanejo žrtev (smilijo se samim sebi) in mi imamo slabo vest... To lahko gre še veliko globje, dokler ne rečemo dovolj in pričnemo živeti resnico. Resnica naenkrat postane velika kot slon in jo je težko izpovedati ljudem, ki ne verjamemo v resnico. Njihovo življenje je postalo eno samo pretvarjanje in negodovanje in zato še manj verjamejo, da je nekaj več na tem svetu kot samo fizični svet. Njihovi vodniki bi jim radi pomagali, a ne najdejo prave poti do njih, ker so jih blokirali z mislimi, da v nič ne verjamemo. Dajmo možnost ljudem, da prično verjeti v resnico, v svojo dušo, v njihove vodnike in tako popeljejo svoje življenje k spoštovanju, odkritosti, zaupanju in ljubezni...

Samo v razmislek. Predstavljajte si mamo, ki ima popolni nadzor in kontrolo nad svojim otrok od prvega dne ko se rodi. Vse bi naredila zanj in z vso predanostjo in ljubeznijo postane kontrolor, ker je tako delala tudi njena mami. Sedaj imamo že dve generacije kontrolorjev in posledično žrtve. A nova generacija mladih tega ne prenašajo in ne upoštevajo. Tu postane nov zaplet in veliko novih problemov...

Kim Doucette, znana kot Kimspirational z indijanskimi koreninami, dovoli Angelom in dušam, da nežno govorijo skoznjo in tako prenese sporočila, ter vam pomaga pri odločitvah na vaši življenjski poti. Vsak reading je drugačen, kot je vsaka oseba drugačna. Reading ne pomeni branja neke začrtane in nespremenljive poti v prihodnosti, gre bolj za odločitve v sedanjem trenutku, ki bodo oblikovale vašo prihodnost. Na vaše odločitve pogosto tudi vplivajo pretekla življenja in ponavljajoči se vzorci, ki jih nosimo v sebi. Kim vam jih pomaga ozavestiti in jih spremeniti. S tem se spreminja tudi vaša prihodnost. Kim deluje že dve leti v Sloveniji in na najine seanse so se že odzvali zdravniki, psihologi, psihiatri, podjetniki, center za socialno delo, učitelji, ravnatelji in mnogo drugih oseb. 


Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi