Logo MojaObčina.si

Brezovica

JUTRI
2°C
-2°C
PON.
2°C
-3°C

6. Brezoviški gasilski rally

3577
Organizator: Gasilska zveza Brezovica

Gasilka zveza Brezovica bo letos že šestič po vrsti organizirala Brezoviški gasilski rally. Rally bo potekal v nedeljo, 28. 5., s pričetkom ob 8. uri na sedmih različnih točkah po občini. Na vsaki lokacijo bodo potekale različne naloge. Ena izmed bolj zanimivih točk bo spretnostna vožnja, ki bo potekala na parkirišču podjetja Prigo d.o.o. na Brezovici. Lokacije in posamezne naloge bodo objavljene na spletni strani Gasilske zveze Brezovica.

Zaključek tekmovanja in zbor ekip bo predvidoma okoli 13. ure na šolskem igrišču na Rakitni.

Z gasilskim pozdravom »Na pomoč«
GZ Brezovica

Všečkaj objavo

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij