Logo MojaObčina.si
DANES
26°C
12°C
JUTRI
21°C
15°C
Oceni objavo

Mladi občani visoko v zraku

V nedeljo, 11. 2. 2024 se je v zimski sezoni smučarksih skokov odvijalo državno prvenstvo. Dečki so tekmovali do 11 leta. To, da so naši fantje nadarjeni skakalci, smo vam predstavili že lansko leto, ko so se povzpeli na najvišje stopničke. In letos so ponovno pokazali, da jih čaka svetla prihodnost v svetu smučarskih skokov.

Svoje skoke so izvajali na 28 meterski skakalnici v Kisovcu. Vsi trije fantje so naši občani in člani  smučarskega skakalnega kluba Ilirija. 

Udeležili so se tako posamične kot tudi ekipne tekme. Ekipno tekmo so Jakob, Lovro in Paskal ponovno dobili in si s tem zagotovili naziv državnih prvakov. V posamičnem tekmovanju je na najvišjo stopničko stopil Paskal Pristavec, Jakob Lah je skočil na 4. mesto, Lovro Artač pa je zasedel skupno 6. mesto.

Čestitke vsem fantom!

Jakob Rus

Oglejte si tudi