Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.01.2017

jasno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno, burja bo počasi slabela. Drugod po Sloveniji bo sprva pretežno oblačno, sredi dneva in popoldne pa se bo večinoma delno zjasnilo, le na jugu bo ostalo bolj oblačno. Ponekod bo še pihal severovzhodni veter, ki pa bo slabel. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 1, na Primorskem okoli 5 stopinj.
-2°C | 6°C
sobota, 19.01.2017
2°C | 6°C
nedelja, 21.01.2017
-7°C | 9°C
ponedeljek, 22.01.2017
-5°C | 10°C
torek, 23.01.2017
-5°C | 11°C
Opozorila
Četrtek, 19.1.2017 ob 9h
Burja na Primorskem bo počasi slabela, a bodo danes do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegali hitrost okoli 100 km/h.
-2°C
6°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Naj športnik Goriške 2012


ŠPORT

| |
02.02.2013      13:54
A A

Naj športnik Goriške 2012Pri podeljevanju nagrad pa je sodeloval tudi župan občine Šempeter-Vrtojba mag. Milan Turk.
Pri podeljevanju nagrad pa je sodeloval tudi župan občine Šempeter-Vrtojba mag. Milan Turk.
Deli:

Športna zveza Nova Gorica je 1. februarja 2013 podelila priznanja za športne dosežke v letu 2012 najboljšim z območja šestih občin Goriške. Pravila organizatorja predvidevajo, da osrednja tri priznanja gredo v roke športnikov, ki so člani klubov z območja občin Nova Gorica, Šempeter-Vrtojba, Miren-Kostanjevica, Renče-Vogrsko, Brda in Kanal ob Soči. Naj športnik 2012 je postal Nejc Znidarčič (Kajak klub Soške elektrarne), naj športnica Goriške 2012 pa je postala Lucija Mlinarič (Kotalkarski klub Renče). Dolgoletna uspešna športnica na domačih in največjih mednarodnih tekmovanjih, dvakratna športnica Goriške in večkrat med najboljšimi športnicami Primorske, je tudi v letu 2012dosegla izjemne rezultate. Srebrna medalja na SP v kombinaciji, bronasta v prostem programu ter dve srebrni na EP v prostem programu in kombinaciji, so dosežki, ki potrjujejo  visoko kvaliteto in dobre obete za uspešno nadaljevanje kariere.

Priznanja so dobili tudi športni delavci - srebrno plaketo je prejel športni novinar Ervin Čurlič, bronasto pa  Robert Peršolja, predsednik NTK Letrika Šempeter-Vrtojba.

Izvršni odbor Športne zveze je posebno priznanje podelil tudi nogometašu z najdaljšim igralskim staležem na Goriškem. Gvido Uršič - Vitko je po dolgi in uspešni karieri v Šempetru, Novi Gorici in kot trener v Renčah, tudi kasneje ostal zvest nogometu. V letu 2012 je praznoval 60-letnico igranja, kar je svojevrsten rekord in prava promocija tega športa.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.