Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.01.2017

jasno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno. Zjutraj bo še pihala močna burja, ki pa bo čez dan počasi slabela. Drugod po Sloveniji bo sprva pretežno oblačno, sredi dneva in popoldne pa se bo večinoma delno zjasnilo, le na jugu bo ostalo bolj oblačno. Ponekod bo še pihal severovzhodni veter, ki pa bo slabel. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 1, na Primorskem okoli 5 stopinj.
-4°C | 0°C
petek, 20.01.2017
-8°C | -2°C
sobota, 21.01.2017
-8°C | 0°C
nedelja, 22.01.2017
-8°C | 1°C
ponedeljek, 23.01.2017
-6°C | 4°C
Opozorila
Četrtek, 19.1.2017 ob 5h
Burja na Primorskem bo počasi slabela, a bodo danes do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegali hitrost okoli 100 km/h.
-4°C
0°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Prihodnji mesec prve delavnice za pripravo ......


NOVICE

| |
17.05.2015      21:32
A A

Prihodnji mesec prve delavnice za pripravo razvojne strategije


Delovna skupina za pripravo Strategije razvoja občine naj bi do izida Našega časopisa izbrala zunanjega izvajalca, izbor so zožili na dva ponudnika. Eden izmed njiju naj bi že prihodnji mesec z delovno skupino pripravil delavnice, na katerih bodo skupaj z občani začrtali prve smernice razvoja občine.


Deli:

Delovna skupina je maja nadaljevala izbor zunanjega izvajalca, ki bo imel vlogo mentorja in koordinatorja dejavnosti, izdelal pa bo tudi strateški razvojni dokument. Podžupan Simon Strgar nam je povedal, da so prejeli štiri ponudbe, z vsemi ponudniki so opravili pogovore in izbor zožili na dva izvajalca. Njihova končna odločitev naj bi bila znana do izida Našega časopisa.
Sicer nam je Strgar zaupal, da prve delavnice načrtujejo že prihodnji mesec: »Na prvi bomo predstavili projekt v celoti, kakšni so časovni okviri, katera metodologija in tehnike se bodo uporabile.« Občani na delavnicah ne bodo le poslušalci, temveč se bodo dejavno vključili v pripravo dokumenta. »Z moderatorjem bomo ob tako imenovanem brainstormingu nanizali mnenja o tem, kako mi, občani, vidimo občino čez 10 oziroma 20 let.« Kdaj bodo potekale delavnice, bodo objavili na občinski spletni strani oziroma na oglasnih deskah, občane bodo o tem obvestili tudi z letaki.

 

V. L. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!