Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 24.06.2017

delno oblačno
Popoldne bo sončno z nekaj spremenljive oblačnosti. Nastale bodo krajevne nevihte. Pihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 29 do 34 stopinj C.
21°C | 33°C
nedelja, 25.06.2017
20°C | 29°C
ponedeljek, 26.06.2017
18°C | 30°C
torek, 27.06.2017
18°C | 31°C
sreda, 28.06.2017
18°C | 32°C
Opozorila
Sobota, 24.6.2017 ob 13h
V večjem delu Slovenije bo danes toplotna obremenitev še visoka.
21°C
33°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Prihodnji mesec prve delavnice za pripravo ......


NOVICE

| |
17.05.2015      21:32
A A

Prihodnji mesec prve delavnice za pripravo razvojne strategije


Delovna skupina za pripravo Strategije razvoja občine naj bi do izida Našega časopisa izbrala zunanjega izvajalca, izbor so zožili na dva ponudnika. Eden izmed njiju naj bi že prihodnji mesec z delovno skupino pripravil delavnice, na katerih bodo skupaj z občani začrtali prve smernice razvoja občine.


Deli:

Delovna skupina je maja nadaljevala izbor zunanjega izvajalca, ki bo imel vlogo mentorja in koordinatorja dejavnosti, izdelal pa bo tudi strateški razvojni dokument. Podžupan Simon Strgar nam je povedal, da so prejeli štiri ponudbe, z vsemi ponudniki so opravili pogovore in izbor zožili na dva izvajalca. Njihova končna odločitev naj bi bila znana do izida Našega časopisa.
Sicer nam je Strgar zaupal, da prve delavnice načrtujejo že prihodnji mesec: »Na prvi bomo predstavili projekt v celoti, kakšni so časovni okviri, katera metodologija in tehnike se bodo uporabile.« Občani na delavnicah ne bodo le poslušalci, temveč se bodo dejavno vključili v pripravo dokumenta. »Z moderatorjem bomo ob tako imenovanem brainstormingu nanizali mnenja o tem, kako mi, občani, vidimo občino čez 10 oziroma 20 let.« Kdaj bodo potekale delavnice, bodo objavili na občinski spletni strani oziroma na oglasnih deskah, občane bodo o tem obvestili tudi z letaki.

 

V. L. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!