Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.10.2017

pretežno jasno
Ponoči bo precej jasno, predvsem ponekod na Primorskem in na severovzhodu države bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 2 do 8, na Primorskem okoli 10 stopinj C.
8°C | 20°C
sobota, 21.10.2017
9°C | 18°C
nedelja, 22.10.2017
10°C | 14°C
ponedeljek, 23.10.2017
7°C | 15°C
torek, 24.10.2017
3°C | 17°C
Opozorila
Četrtek, 19.10.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
20°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Prihodnji mesec prve delavnice za pripravo ......


NOVICE

| |
17.05.2015      21:32
A A

Prihodnji mesec prve delavnice za pripravo razvojne strategije


Delovna skupina za pripravo Strategije razvoja občine naj bi do izida Našega časopisa izbrala zunanjega izvajalca, izbor so zožili na dva ponudnika. Eden izmed njiju naj bi že prihodnji mesec z delovno skupino pripravil delavnice, na katerih bodo skupaj z občani začrtali prve smernice razvoja občine.


Deli:

Delovna skupina je maja nadaljevala izbor zunanjega izvajalca, ki bo imel vlogo mentorja in koordinatorja dejavnosti, izdelal pa bo tudi strateški razvojni dokument. Podžupan Simon Strgar nam je povedal, da so prejeli štiri ponudbe, z vsemi ponudniki so opravili pogovore in izbor zožili na dva izvajalca. Njihova končna odločitev naj bi bila znana do izida Našega časopisa.
Sicer nam je Strgar zaupal, da prve delavnice načrtujejo že prihodnji mesec: »Na prvi bomo predstavili projekt v celoti, kakšni so časovni okviri, katera metodologija in tehnike se bodo uporabile.« Občani na delavnicah ne bodo le poslušalci, temveč se bodo dejavno vključili v pripravo dokumenta. »Z moderatorjem bomo ob tako imenovanem brainstormingu nanizali mnenja o tem, kako mi, občani, vidimo občino čez 10 oziroma 20 let.« Kdaj bodo potekale delavnice, bodo objavili na občinski spletni strani oziroma na oglasnih deskah, občane bodo o tem obvestili tudi z letaki.

 

V. L. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!