SRE.

Župan sprejel odbojkarice mladinke Weiler volley Zreče

V sredo, 10.4.2024 je župan mag. Boris Podvršnik sprejel odbojkašice mladinek, katere so na držvanem prvenstvu osvojile bronasto kolajno. Premagale so odbojkarice Calcit Volley.
Na finalni turnir mladink so se uvrstile ekipe Nove KBM Branik, Calcit volley, OK Ankaran Hrvatini ter mladinke OK Weiler volley Zreče.  Polfinalna para sta bila Nova KBM Branik : Weiler volley Zreče in Calcit Volley : OK Ankaran. Nova KBM Branik in OK Ankaran Hrvatini sta polfinalni tekmi dobila z rezultatoma 2:0. V tekmi za tretje mesto so naše odbojkarice igrale z ekipo OK Calcit Volley. Izjemna podpora iz tribune množice navijačev ter kakovostna igra pod vodstvom Borisa Klokočovnika in pomoči Martina Matovta so prinesli zmago 2:0 in BRONASTO MEDALJO.
Župan jim je iskreno čestital ter zaželel obilo športnih uspehov še v naprej.