Logo MojaObčina.si
DANES
23°C
13°C
JUTRI
22°C
13°C
Oceni objavo

Zbor članov PD Zreče

Člani Planinskega društva Zreče so se v petek, 1. 3. 2024, zbrali na rednem letnem zboru članov.  V sklopu uradnega dela zbora so bila podana poročila organov društva. V letu 2023 je društvo od 19 planiranih, izvedelo 15 pohodov za odrasle, cicibani planinci in mladi planinci so v tem letu realizirali zastavljen plan. V tem obdobju so v društvu pridobili šest vodnikov kategorije A, enega vodnika kategorije AB, tri gorske stražarje in dve varuhinji gorske narave.  Društvo ima s Planinsko zvezo Slovenije (PZS) sklenjeno skrbniško pogodbo za vzdrževanje skoraj 54 km lahkih planinskih poti. V letu 2024 ima društvo v planu realizirati 23 pohodov za odrasle člane, osem pohodov za planince cicibane in šest pohodov za mlade planince, ter tri kolesarske ture

PZS je dolgoletnemu članu društva, Marjanu Grosmanu,  za dolgoletno aktivno delo v društvu, podelila svečano listino, najvišje priznanje PZS.

Oglejte si tudi