Logo MojaObčina.si
JUTRI
30°C
15°C
SRE.
32°C
17°C
Oceni objavo

V Klubu Orfej smo uspešno izmenjali oblačila in uporabne stvari

V soboto, 11. 3. 2023, je bilo v Klub Orfej pisano, razgibano in veselo. Izmenjevali smo oblačila in ostale uporabne stvari. ♻️ Dogodek je bil dobro obiskan. Izmenjali so se številni kosi oblačil in drugih uporabnih stvari. 

Vse kar je ostalo, bomo delili na drugih bližajočih se Izmenjavah oblačil na Vrhniki in v okolici. Ostale pa so tudi številne uporabne stvari za družino, ki pričakuje naraščaj (posteljica, prenosna posteljica, banjica, stolček za hranjenje, ... ) - te bomo predali družini oz. družinam, ki to nujno potrebujejo, a si slednje težko privoščijo. 

HVALA ❤️ vsem, ki ste se dogodka udeležili in ga s svojim obiskom osmislili. 

HVALA ❤️ Barbara Buh, Kaja in Darija Velikanje, Katja Vuga ter Sara Rizzi za pomoč pri izvedbi - brez vas dogodka ne bi bilo. 

Ker je bil odziv dober, dogodek ponovimo JUNIJA 2023 ☀️! Da boste PRAVOČASNO OBVEŠČENI > spremljajte fb stran Klub Orfej.

ŽIVELA IZMENJAVA ♻️

Oglejte si tudi