Logo MojaObčina.si
DANES
28°C
19°C
JUTRI
28°C
16°C
Oceni objavo

Novembrski Bobnarski krog s šamanskim potovanjem je bil energičen, intenziven in podporen

Bobnarski krog s šamanskim potovanjem se v Klubu Orfej na Vrhniki mesečno odvija že skoraj eno leto.

Dogodek strokovno in intuitivno vodi Žiga Birsa. 

Vsakokratno štiriurno druženje je edinstvena izkušnja. Vsakič se namreč v Krogu druži in poveže edinstvena skupina ljudi. Vsak pride na dogodek s svojo Srčno Namero, ki jo nato podprejo bobnanje, ples in petje skupine. 

Besede ne zmorejo opisati Izkušnje. 

V petek 10. novembra je bil Bobnarski krog intenziven, energičen, podporen in očiščevalen. Šamansko potovanje (v zaključku dogodka) pa tako kot vedno, intimna izkušnja posameznika. 

V petek 1. decembra bomo v Bobnarskem krogu praznovali vstop v Veseli december - zadnji mesec v letu 2023. Boste praznovali z nami? Kliknite na povezavo -> https://www.mojaobcina.si/vrhnika/dogodki/bobnarski-krog-s-samanskim-potovanjem-za-odrasle-5.html

Oglejte si tudi