Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 22.10.2018

pretežno oblačno
Danes bo v zahodni Sloveniji pretežno jasno. Drugod bo pretežno oblačno, popoldne se bo od severozahoda delno zjasnilo. Na Primorskem bo pihala zmerna burja, drugod severovzhodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 12 do 15, na Primorskem do 18 °C.
5°C | 13°C
torek, 21.10.2018
9°C | 14°C
sreda, 23.10.2018
4°C | 17°C
četrtek, 24.10.2018
4°C | 20°C
petek, 25.10.2018
6°C | 19°C
Opozorila
Ponedeljek, 22.10.2018 ob 8h
Dodatnega opozorila ni.
5°C
13°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Tretješolci z mobilniki po Vranskem


NOVICE

| |
22.04.2018      22:14
A A

Tretješolci z mobilniki po VranskemDeli:

V petek, 13. 4. 2018, smo tretješolci lahko v šolo prinesli mobilne aparate. Nekateri smo imeli svoje, nekateri pa sposojene od svojih staršev, bratov, sester …

Doma smo si morali naložiti aplikacijo CŠOD Misija in poiskati misijo Ko se srečata preteklost in sedanjost ter jo prenesti na telefon. Prvo šolsko uro smo se s telefoni podali na pot. Mimoidoči so nas presenečeno gledali, saj smo se ustavljali pri pomembnih stavbah, brali o njihovih podatkih in ob vsaki pomembni stavbi rešili tudi nekaj zastavljenih vprašanj. Če smo želeli biti uspešni, smo morali dobro poslušati, opazovati in brati.

Ob uspešno rešenih nalogah smo prejeli značko, ki je bila povezana z Vranskim. Vsi smo ob nalogah uživali in komaj čakali na nove zanimivosti.

K reševanju nalog ste vabljeni vsi, ki vas zanima, kaj smo počeli. Doma si na svoje mobilne aparate prenesite aplikacijo CSOD Misija in misijo Ko se srečata preteklost in sedanjost. Pot se začne in konča pri osnovni šoli na Vranskem. Če vas je misija navdušila, lahko podobne misije opravite v več krajih po Sloveniji. Uživajte.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vransko!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Občinski informator Vransko
Številka: 148
Izšla: 28.09.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.