Logo MojaObčina.si

Vransko

DANES
1°C
-6°C
JUTRI
4°C
-2°C
Deli
2603

Predpočitniško zabavno druženje stanovalcev in prostovoljcev

V torek, 20. 2. 2018, smo prostovoljci iz Osnovne šole Vransko-Tabor z učiteljicama Mirjano Kelavič ter Polono Vodičar ponovno obiskali prebivalce Našega doma na Vranskem. Na začetku smo se razdelili v tri skupine. V vsaki sta bila vsaj dva prostovoljca in vsaj dva stanovalca. Začeli smo z zimsko tombolo. Sličice na tomboli so bile povezane z letošnjimi zimskimi olimpijskimi igrami v Pjongčangu ter slovenskimi športniki, športi, medaljami ... Za vsako prejeto točko  smo dobili eno lego kocko. Iz zbranih lego kock smo kasneje postavili več stolpov, na katere  smo metali obročke. Vsak izmed stanovalcev ter prostovoljcev je imel pet poskusov, da zadene, vendar rezultati niso bili posebej dobri, kajti zadeti je uspelo le dvema stanovalcema. V zadnji igri smo balinčkali. Vsaka ekipa je imela tri balinčke različnih barv. Poskušali smo se približati glavnemu, rdečemu balinčku.
Naše druženje pa se je moralo zaključiti, zato smo se zahvalili in poslovili od stanovalcev. Vsi, prostovoljci in stanovalci, si želimo ponovnega druženja, vendar se bomo spet srečali šele po počitnicah.

                                                                                                                                           
Jana Semprimožnik, 8. a

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij