Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 14.08.2018

oblačno
Danes bo spremenljivo do pretežno oblačno s krajevnimi padavinami, deloma nevihtami. Možni bodo krajevno močnejši nalivi. Ponekod bo zapihal severovzhodni veter, proti večeru na Primorskem šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 20 do 27 °C.
17°C | 25°C
sreda, 13.08.2018
15°C | 31°C
četrtek, 15.08.2018
15°C | 28°C
petek, 16.08.2018
13°C | 30°C
sobota, 17.08.2018
12°C | 30°C
Opozorila
Torek, 14.8.2018 ob 8h
Danes bodo še možne nevihte z močnejšimi nalivi. Ob tem lahko narastejo hudourniški vodotoki.
17°C
25°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Predpočitniško zabavno druženje stanovalcev ......


NOVICE

| |
04.03.2018      21:29
A A

Predpočitniško zabavno druženje stanovalcev in prostovoljcevDeli:

V torek, 20. 2. 2018, smo prostovoljci iz Osnovne šole Vransko-Tabor z učiteljicama Mirjano Kelavič ter Polono Vodičar ponovno obiskali prebivalce Našega doma na Vranskem. Na začetku smo se razdelili v tri skupine. V vsaki sta bila vsaj dva prostovoljca in vsaj dva stanovalca. Začeli smo z zimsko tombolo. Sličice na tomboli so bile povezane z letošnjimi zimskimi olimpijskimi igrami v Pjongčangu ter slovenskimi športniki, športi, medaljami ... Za vsako prejeto točko  smo dobili eno lego kocko. Iz zbranih lego kock smo kasneje postavili več stolpov, na katere  smo metali obročke. Vsak izmed stanovalcev ter prostovoljcev je imel pet poskusov, da zadene, vendar rezultati niso bili posebej dobri, kajti zadeti je uspelo le dvema stanovalcema. V zadnji igri smo balinčkali. Vsaka ekipa je imela tri balinčke različnih barv. Poskušali smo se približati glavnemu, rdečemu balinčku.
Naše druženje pa se je moralo zaključiti, zato smo se zahvalili in poslovili od stanovalcev. Vsi, prostovoljci in stanovalci, si želimo ponovnega druženja, vendar se bomo spet srečali šele po počitnicah.

                                                                                                                                           
Jana Semprimožnik, 8. a
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vransko!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!