Logo MojaObčina.si
DANES
28°C
17°C
JUTRI
27°C
17°C
Oceni objavo

Sprememba datuma: Obvestilo o odprtem javnem razpisu za zbiranje predlogov za sofinanciranje programov ljubiteljske kulturne dejavnosti, ki jih bo Občina Vojnik sofinancirala iz občinskega proračuna za leto 2024

Zaradi dopolnitve pravilnika pri merilih pod točko A, ki jih prilagamo, podaljšujemo rok za oddajo prijav na javni razpis za zbiranje predlogov za sofinanciranje programov ljubiteljske kulturne dejavnosti, ki jih bo Občina Vojnik sofinancirala iz občinskega proračuna za leto 2024.

Rok za oddajo prijav je sedaj do vključno 24. 4. 2024. Predlagatelji morajo prijave poslati s priporočeno pošiljko ali jih oddati osebno na naslov: Občina Vojnik, Keršova ulica 8, 3212 Vojnik. Šteje se, da je prijava prispela pravočasno, če je bila zadnji dan roka za oddajo prijav oddana na pošti s priporočeno pošiljko ali do 11. ure v tajništvu Občine Vojnik.


Urška Mužar

Oglejte si tudi