Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.07.2017

oblačno
Danes bo spremenljivo do pretežno oblačno s krajevnimi padavinami in nevihtami. Ob morju bo večji del dneva pihal jugo, zvečer pa bo zapihal okrepljen severozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 20 do 26, v južnih krajih do 30 stopinj C.
18°C | 26°C
torek, 25.07.2017
15°C | 25°C
sreda, 26.07.2017
12°C | 24°C
četrtek, 27.07.2017
12°C | 25°C
petek, 28.07.2017
11°C | 30°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.7.2017 ob 8h
Danes bodo nekatere nevihte spremljala krajevna neurja z nalivi in močnejšimi sunki vetra. Ni izključen tudi pojav toče. Na obali bo zvečer ob prehodu hladne fronte zapihal okrepljen severozahodnik.
18°C
26°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Slavnostna seja sveta KS Frankolovo


OBČINSKE

| |
03.06.2011      10:13
A A

Slavnostna seja sveta KS Frankolovo


V petek, 20. maja 2011, je KS Frankolovo praznovala svoj krajevni praznik. V sklopu praznovanja je potekala tudi slavnostna seja Sveta KS Frankolovo, ki se je odvijala v prostorih OŠ Frankolovo. Na sejo so bili povabljeni člani Sveta KS, predstavniki društev in organizacij v kraju, župan občine Vojnik, pater Branko Cestnik, predstavnici vrtca Mavrica Vojnik - enota Frankolovo in predstavniki občinskega sveta občine Vojnik. Predsednik Sveta KS Frankolovo,


Deli:

Dušan Horvat, je navzoče najprej lepo pozdravil in se jim zahvalil za udeležbo. V nadaljevanju je na kratko povzel delo KS v preteklem obdobju. Večina nalog je bila uspešno izvršenih, določene pa so v načrtu za letošnje leto. Na kratko je predstavil tudi večje projekte, ki se ali se bodo izvajali v našem kraju. Ti projekti so:

- čistilna naprava in kanalizacija Frankolovo,

- filtracija vodovodnega zajetja pri Dolu pod Gojko,

- dokončanje asfaltiranja ceste Frankolovo - Črešnjice - Žiče,

- asfaltiranje ceste Zabukovje – Straža pri Dolu,

- večnamenski prostor v graščinskem parku,

- igrišče pri OŠ Frankolovo …

 

Na koncu se je zahvalil vsem predstavnikom društev in organizacij za dobro sodelovanje, prav tako pa se je zahvalil tudi članom Sveta KS in županu občine Vojnik.

 

Vse prisotne je pozdravil tudi župan občine Vojnik, Benedikt Podergajs, se zahvalil vsem za opravljeno delo v preteklem obdobju, za dobro sodelovanje med društvi in organizacijami v kraju in z občinsko upravo občine Vojnik. Dotaknil se je nekaterih pomembnih projektov, ki so pomembni za kraj Frankolovo in zagotovil, da bodo v prihodnje tudi v večini primerov realizirani.

 

V razpravi so sodelovali tudi drugi prisotni, podali so svoja mnenja in pričakovanja za delo v prihodnjem obdobju.

 

Dušan Horvat,

predsednik Sveta KS

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vojnik!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Ogledalo
Številka: 115
Izšla: 19.06.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Julij 24 25 26 27 28 29 30 31 1 2
24.07.2017
Danes ni dogodkov.
26.07.2017 | Ostalo
Repair Cafe

Bodite prvi pri oddaji mnenja.