Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 24.06.2017

pretežno oblačno
Danes bo deloma sončno s popoldansko spremenljivo oblačnostjo. Sredi dneva in popoldne bodo nastale krajevne nevihte. Pihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 29 do 34 stopinj C.
17°C | 33°C
nedelja, 25.06.2017
18°C | 28°C
ponedeljek, 26.06.2017
15°C | 30°C
torek, 27.06.2017
14°C | 32°C
sreda, 28.06.2017
16°C | 32°C
Opozorila
Sobota, 24.6.2017 ob 9h
V večjem delu Slovenije bo danes toplotna obremenitev še visoka.
17°C
33°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

Zimska služba na Frankolovem


LOKALNE SKUPNOSTI

| |
25.11.2013      9:29
A A

Zimska služba na Frankolovem


Na redni seji Sveta Krajevne skupnosti Frankolovo, ki je bila v mesecu oktobru, smo člani sveta KS na sestanek povabili izvajalce zimske službe, ki v zimskih razmerah skrbijo, da so ceste na našem področju normalno prevozne.


Deli:

Pretekla sezona je bila zelo zahtevna, saj so bile snežne padavine obilnejše od povprečja. Člani sveta KS smo bili z opravljenim delom naših izvajalcev zelo zadovoljni. Zahvalili smo se jim za korektno sodelovanje v upanju, da tudi v prihodnje vsi skupaj v času zime zagotovimo optimalno prevoznost krajevnih cest.

Sledil je delovni pogovor, kjer smo vsi prisotni ugotavljali določene pomanjkljivosti, ki jih moramo odpraviti v smislu čim boljšega in učinkovitejšega opravljanja zimske službe v naši krajevni skupnosti.

Na osnovi tega razgovora smo vam po pošti poslali obvestilo, v katerem smo vas prosili, da v okviru svojih zmožnosti pomagate pri zmanjšanju nepotrebnih nevšečnosti, ki ovirajo normalno izvajanje zimske službe.

O tej priliki se v imenu članov sveta KS zahvaljujem vsem, ki ste omenjeno obvestilo upoštevali in s tem izboljšali razmere našim oračem.

Kritične odseke, ki še vedno niso primerno urejeni, bomo poskušali reševati sproti, če bo nujno potrebno.

Obveščamo vas, da soli v vrečkah ne bomo več delili na sedežu KS, temveč bo to mogoče dobiti pri pokritem skladišču peska in soli, ki smo ga lani zgradili pri starem bazenu v smeri Bezenškovo Bukovje.

Zavedamo se, da je dobro delujoča zimska služba velikega pomena za vse krajane. Poudariti pa moramo, da je nemogoče zagotoviti prevoznost vseh cest v istem času, zato vas prosimo za strpnost in razumevanje.

Vsem krajanom želimo v zimskih mesecih varno vožnjo in strpnosti do vseh udeležencev v prometu.

 

 

 

                                                                                                      Dušan Horvat

                                                                                                  Predsednik Sveta KS
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vojnik!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Ogledalo
Številka: 115
Izšla: 19.06.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Junij 24 25 26 27 28 29 30 1 2 3
24.06.2017 | Šport
30 - letnica SD Vizore
25.06.2017 | Kultura
Socka poje, pleše in igra
28.06.2017 | Ostalo
Repair cafe

Bodite prvi pri oddaji mnenja.