Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 27.06.2017

pretežno oblačno
Ponoči bo precej jasno.
14°C | 31°C
sreda, 28.06.2017
16°C | 29°C
četrtek, 29.06.2017
17°C | 24°C
petek, 30.06.2017
13°C | 26°C
sobota, 01.07.2017
14°C | 25°C
Opozorila
Ponedeljek, 26.6.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
14°C
31°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Prvi zimski nogometni turnir mlajših selekcij ......


ŠPORT

| |
21.02.2014      18:24
A A

Prvi zimski nogometni turnir mlajših selekcij v Vojniku


V soboto, 15., in v nedeljo, 16. februarja 2014, se je v novi telovadnici Osnovne šole Vojnik pod okriljem Nogometnega kluba Vojnik odvijal izjemen športni dogodek.


Pozdrav
Pozdrav
Deli:

Od zgodnjih jutranjih pa vse do večernih ur se je v 2 dneh za žogo podilo kar 260 otrok, starih od 7 do 13 let. Z veliko truda pri organizaciji te nogometne prireditve nam je v Vojnik uspelo povabiti ekipe nogometnih šol iz gorenjskega, koroškega, podravskega in zgornjesavinjskega okoliša ter, jasno, ekipe iz ožje okolice. Z užitkom smo lahko spremljali male nogometne vituoze, ki so na igrišču prekrasne telovadnice prikazali izredne predstave. Naj omenimo, da so nastopale ekipe Celja, Kranja in ostalih večjih mest, ki sicer igrajo na najvišjem nivoju v Sloveniji. V soboto dopoldne so se pomerile ekipe selekcij U-9 in popoldne še U-11. Prehodni pokal sta osvojili ekipi NK Kranj in NK Miklavž. V nedeljo pa so se za odličja pomerili fantje selekcije U-13, kjer smo lahko videli že veliko kombinatorne igre. Dokaj prepričljivo je prvo mesto in s tem prehodni pokal osvojila ekipa NK Šmartno ob Paki. Da se v žaru borbe niso začeli oglašati želodčki, so se tako otroci in spremljevalci okrepčali s hrano in pijačo. V dveh dneh se je tako odigralo kar 61 tekem, našteli pa smo tudi preko 500 obiskovalcev.

Starši, sorodniki, prijatelji ter ostali ljubitelji nogometa so z glasnim navijanjem bodrili svoje nogometaše. Vzdušje je bilo izjemno. Ob odhodu smo udeležence naključno povprašali za mnenje in ugotovili, da so bili z organizacijo in pogoji za igro vsi izredno zadovoljni. Turnirja se je udeležil tudi župan občine Vojnik Benedikt Podergajs, ki se je vsem obiskovalcem in športnim udeležencem zahvalil, da so se v tako lepem številu odzvali vabilu Nogometnega kluba Vojnik, ter mladim športnikom zaželel veliko užitka z žogo in obilo športne sreče. Našim fantom se sicer ni uspelo prebiti do najvišjih mest, vendar pa so s srčno borbo dokazali, da se nogometu v Vojniku pišejo boljši časi.   Članom NK Vojnik, ki skrbimo, da bi imeli naši najmlajši čim boljše pogoje za šport, pa to daje še dodatnega elana za podobne podvige in hkrati dobro promocijo občine tudi v bodoče.

 

Simon Šarlah

Foto: Samo Leskošek
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vojnik!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Ogledalo
Številka: 115
Izšla: 19.06.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Junij 27 28 29 30 1 2 3 4 5 6
28.06.2017 | Ostalo
Repair cafe
02.07.2017 | Kultura
SOCKA POJE, PLEŠE IN IGRA

Bodite prvi pri oddaji mnenja.