Logo MojaObčina.si

Vojnik

DANES
31°C
14°C
JUTRI
33°C
15°C

Foto utrinki: Krajevna skupnost Vojnik praznuje

V mesecu juniju obeležujemo praznik Krajevne skupnosti Vojnik. Praznovanja so priložnost za prijetna srečanja in druženja, zato smo jim v času praznovanja namenili več pozornosti. Na lepo sončno soboto, 11. junija, smo ponovno obudili  tradicijo druženja pod šotorom. Za kulturni program so poskrbela naša društva, za sproščeno povezovanje in humor pa Gojko Jevšenak  Pohorski klatež.  Dobrega razpoloženja tako ni manjkalo, še zlasti ob dejstvu, da sta prijateljsko navezo s svojo prisotnostjo potrdili dve istoimenski društvi Dobra volja iz Pristave in iz Škofij. Želimo si, da bi bilo tudi na vseh ostalih prireditvah, ki jih še načrtujemo, prijetno in da bi naši sokrajani prireditve obiskali.

Tekst: Lidija Eler Jazbinšek

Foto: Lea Sreš

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi