1°C
17°C
7°C

Štiri medalje v veleslalomu

V četrtek 6. februarja, je na smučišču Cerkno potekalo primorsko šolsko prvenstvo v veleslalomu, katerega se je udeležilo tudi 12 učencev naše šole. V sončnem vremenu in dobrih pogojih je bilo na štartu preko 150 smučarjev, v kategorijah starejši, nekategorizirani / kategorizirani učenci in učenke, ter mlajši nekategorizirani / kategorizirani učenci in učenke.

Naši učenci so osvojili kar 4 medalje.

Tristan Semenič 1. mesto in Nik Poljanec 3. mesto med kategoriziranimi učenci ter Jakob Lozej 2. mesto in Jan Žgur 3. mesto med nekategoriziranimi starejšimi učenci. Nehvaležno 4. mesto je dosegel Rok Kopatin. Vsi so se uvrstili na državno tekmovanje.

Benjamina Furlan, Jana Kodelja, Špela Mohorčič, Izak Margon, Mark Žgur, Sebastjan Jermol in Tai Bratož so tekmovali v kategoriji nekategoriziranih mlajših učencev in učenk zasedli mesta med 10. in 20. ter si pridobili nove izkušnje za prihodnja leta.