Logo MojaObčina.si

Tržič

JUTRI
12°C
-1°C
PET.
15°C
-1°C
4243

Izvajalci nastanitvene dejavnosti - prehodno obdobje za vpis v Register nastanitvenih obratov se izteka

Aplikacija »eGost« bo na spletni strani Policije s 1. 3. 2018 prenehala delovati, kar pomeni, da bo od tega dne dalje možno posredovanje podatkov le prek portala AJPES.

Zavezanci morate obstoječe nastanitvene obrate vpisati v register (RNO) najkasneje do 28. 2. 2018 prek spletne aplikacije na našem portalu ali osebno na izpostavah AJPES. Vpis nastanitvenega obrata v RNO je pogoj za poročanje podatkov o gostih in prenočitvah v spletno aplikacijo eTurizem oziroma spletni servis. Več na http://bit.ly/2kcZjaA .

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!