db_con Object
    [connection] => DB Object
            [affected_rows] => -1
            [client_info] => mysqlnd 5.0.11-dev - 20120503 - $Id: 76b08b24596e12d4553bd41fc93cccd5bac2fe7a $
            [client_version] => 50011
            [connect_errno] => 0
            [connect_error] =>
            [errno] => 0
            [error] =>
            [error_list] => Array

            [field_count] => 15
            [host_info] => Localhost via UNIX socket
            [info] =>
            [insert_id] => 0
            [server_info] => 5.5.5-10.2.22-MariaDB-log
            [server_version] => 50505
            [stat] => Uptime: 26235  Threads: 7  Questions: 5186424  Slow queries: 7  Opens: 1025  Flush tables: 1  Open tables: 1018  Queries per second avg: 197.691
            [sqlstate] => 00000
            [protocol_version] => 10
            [thread_id] => 95715
            [warning_count] => 0

    [errorCode] => 0
    [errorMsg] =>
    [results] => mysqli_result Object
            [current_field] => 0
            [lengths] =>
            [num_rows] => 0
            [type] => 0

    [statement] =>
    [error_email] =>
Aktualne lokalne novice občine Trebnje | MojaObčina.si
Logo MojaObčina.si

Trebnje

JUTRI
33°C
18°C
ČE.
31°C
18°C

zaposlitev

Jugovzhodna Slovenija
Četrtek, 07. Julij. 2022

Samostojni prodajalec (m/ž) v Centru tehnike in gradnje Metlika

Mercator, d.d.
  • Zaposlitev pri največjem delodajalcu v Sloveniji,
  • redno plačilo,
  • vplačevanje premije za dodatno pokojninsko zavarovanje ter druge ugodne oblike zavarovanj,
  • možnost koriščenja počitniških enot,
  • predpisan program uvajanja,
  • dinamično delo,
  • možnost osebnega in strokovnega razvoja.

Pogoj za sklenitev pogodbe o zaposlitvi je tudi lastnoročno podpisana izjava kandidata o nekaznovanosti, ki jo je potrebno dostaviti skupaj z dokumentacijo za zaposlitev.

Pogodbo o zaposlitvi bomo sklenili za nedo

Petek, 08. Julij. 2022

K prijavi vabimo kandidate, ki imajo dokončano najmanj IV. stopnjo izobrazbe. Zaželjeno je, da imate izkušnje z delom v trgovini, vas veseli delo z ljudmi, ste vestni in zanesljivi, ste pozitivno naravnani in znate to prenašati tudi na druge ljudi, ste pripravljeni za učenje in nova znanja v okviru delovnega mesta.

Vizualni koordinator / trgovinski aranžer SINSAY (m/ž)

Ker verjamemo, da je predstavitev pričakovanj pomemben faktor uspeha in produktivnosti, smo pripravili kratek seznam bistvenih del, ki jih boš opravljal/a na delovnem mestu: aktivna pomoč kupcem pri izbiri modnih izdelkov, delo na blagajni..
Sobota, 09. Julij. 2022

Prodajalec (m/ž) v Kočevju

Vaše delo bo zajemalo: prodajo blaga, svetovanje kupcem o prodajnih artiklih in možnostih plačila...
Sobota, 16. Julij. 2022

Prodajni svetovalec/ka SINSAY (m/ž)

Prodajalec živil za PE Krško

Vaše delo bo obsegalo: prodaja, svetovanje ter informiranje kupcev, polnjenje in urejanje polic, prevzem blaga, delo na blagajni, delo na računalniku (osnovna znanja word, excel), delo na različnih oddelkih,…. Pričakujemo veselje do dela z ljudmi in voljo do učenja.
Nedelja, 24. Julij. 2022

Asistent vodje prodaje (m/ž)

Opis delovnega mesta: pomoč pri pripravi plana prodaje; pomoč pri pripravi razpisno-ponudbene dokumentacije, izdelavi kalkulacij in oddaji ponudb na tenderje kupcev v mednarodnem poslovnem okolju....