Logo MojaObčina.si
DANES
13°C
5°C
JUTRI
14°C
6°C
Oceni objavo

Neža Zoja in Nastja deseti na državnem prvenstvu U-18

Svoj krstni nastop na državnem kegljaškem prvenstvu v tandem dvojicah za kadetinje sta v Postojni opravili Neža Zoja Božič in Nastja Černe, stari 13 let. Žreb je določil, da se v predkolu tekmovanja na izpadanje Trebanjke srečajo s predstavnicami novomeške Krke (Laura Pavlin in Alina Petrinčič), ki so starejše tri leta. Naše izbranke so presenetljivo odlično začele dvoboj z izidom 100 podrtih kegljev na polno, vendar so v igri na čiščenje morale priznati premoč nasprotnicam, ki so na koncu postale državne prvakinje.

Rezultati pred kolo: N. Černe, N. Z. Božič (Trebnje) – L. Pavlin,  A. Petrinčič (Krka Novo mesto) 0 : 2 (117 : 125, 87 : 132).

Končni vrstni red: 1. Laura Pavlin, Alina Petrinčič, 2. Aurora Petkošak, Lea Pašić (Pivka), 3. Tina Kranjec, Larisa Bertok (Adria Ankaran) in Sumeja Spahić, Bianca Bučar (Litija) … 10. Nastja Černe, Neža Zoja Božič (Trebnje) itd.

Mojca Smolič

Oglejte si tudi