Logo MojaObčina.si
DANES
18°C
5°C
JUTRI
17°C
9°C
4411

13-letna Neža Zoja počasi in trdno stopa po kegljaški poti

S sedmim nastopom, na največjem slovenskem kegljišču v Celju se je v decembru zaključilo državno prvenstvo - posamezno za najmlajše. Kegljačica Trebnjega Neža Zoja Božič je na zahtevnem kegljišču podrla 425 kegljev in s skupnim izidom 2139 podrtimi keglji v III. starostni kategoriji (letnik 2009 in 2010) osvojila 8. mesto. V isti skupini sta njene soigralke Nastja Černe pristala na petnajstem in Tara Zupančič na dvaintridesetem mestu. Med 34 nastopajočimi je zmagala Litijčanka Bianca Bučar.

Zoja že sedaj kaže svoje kegljaške sposobnosti. Keglji so njena ljubezen in strast in upajmo, da bo z leti skupaj z njo le rastlo

Mojca Smolič

foto: Niko Goleš

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi