Logo MojaObčina.si
DANES
26°C
17°C
JUTRI
18°C
16°C
Oceni objavo

Starejše učenke OŠ Trebnje regijske podprvakinje v dvoranskem nogometu

V sredo, 30. 11. 2022, smo se odpravili v Šentjernej. Letos smo igrali s pomlajeno ekipo, saj so ekipo sestavljale štiri petošolke, dve šestošolki in dve devetošolki. Odlično so se kosale s tri oz. štiri leta starejšimi nasprotnicami, saj so premagale OŠ Šentjernej s 5 : 0, OŠ Šmarjeto s 4 : 0 in izgubile zadnjo tekmo proti OŠ Grm z 2 : 0. Najboljša strelka turnirja je bila Brina Lavrič s šestimi zadetki. Tri zadetke pa je prispevala še Lina Sarhatlić.

Igrale so Lina Sarhatlić, Neila Malić, Brina Lavrič, Frida Grozina, Ema Ule, Ana Šalehar, Naja Šavrič in Melani Damijan. Vsem dekletom čestitamo za odlične predstave.

 

Smiljan Pristavnik

Oglejte si tudi