Logo MojaObčina.si
DANES
5°C
4°C
JUTRI
6°C
5°C
9177

Nastja in Neža Zoja pri mladinkah osmi

Na litijskem kegljišču je odigrano državno prvenstvu v tandem dvojicah za mladinke U-23, na katerem sta osvojili naslov prvakinj članici Pivke Nataša Radič in Aurora Pekošak, ki sta v četrtfinalu po pričakovanju premagali trebanjsko navezo Nastjo Černe in Nežo Zojo Božič, ki sta osvojili osmo mesto.

Rezultati predkolo: Tia Baša, Ema Baša (Krka Novo mesto) – Tea Repnik, Lea Drnovšek (Kamnik) 1:1 129:135, 127:120  (72:73).

Vrstni red: 1. Nataša Radič, Aurora Pekošak (Pivka), 2. Amanda Zalar, Tina Mržljak (Proteus Postojna), 3. Nuša Harb, Tajda Bajt (Brest Cerknica) in Bianca Bučar, Sumeja Spahić (Litija) … 8. Nastja Černe, Neža Zoja Božič (Trebnje) … 10. Tia Baša, Ema Baša (Krka Novo mesto).

Mojca Smolič

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi