20°C

NK TREBNJE piše zgodovino!

Kar štiri selekcije NK Trebnje so v domačo vitrino prinesle pokale zimske lige 2022/23, ki jo organizira NK IB LJ 1975:

• U15 je pod vodstvom trenerja Beki Rušitija ligo končala brez poraza in osvojila 1. MESTO,

• U11 je pod vodstvom trenerja Borisa Šiške po hudih polfinalnih borbah dosegla vrhunsko 4. MESTO,

• U10 je pod vodstvom trenerja Mladena Šiške s pomočjo kar štirih deklet osvojila 2. MESTO in

• U9 je pod vodstvom trenerja Elis Sarhatlić po atomski zadnji tekmi osvojila vrhunsko 3. MESTO.

V našem klubu iz leta v leto rastemo. Ob igri, razigranosti, veselju in resnem delu dosegamo hvale vredne rezultate, ki nam jih priznavajo tudi drugi. Dodobra smo stopili in zakorakali v pravo smer, zdaj je naša pot začrtana in omogoča nadaljno rast ter razvoj na vseh področjih nogometa.

HVALA in čestitke vsem trenerjem, strokovnim delavcem, predsedniku, igralcem in igralkam! Pri tem je potrebno izpostaviti in pohvaliti tudi vse starše NAŠIH OTROK! Hvala, ker jim omogočate veselje, jih podpirate, vozite, navijate, nam zaupate in stojite ob strani!

Takega dela si želimo tudi v bodoče, saj se dobri igralci in dobri rezultati ne naredijo čez noč, ampak je potrebno PRIDNO SODELOVATI NA TRENINGIH IN TEKMAH in tako bomo lahko še močnejši!

Ob tem velja omeniti, da je naše člansko moštvo pod vodstvom trenerja Andrej Kastrevec na prvem mestu v 1. regijonalni ligi LJ in se v spomladanskem delu bori za uvrstitev v 3. SNL!