Logo MojaObčina.si

Šmartno pri Litiji

DANES
26°C
9°C
JUTRI
28°C
12°C
2376

Nedelja Svete Družine

Zadnja nedelja v letu, 26. decembra 2021, je bila tudi nedelja Svete Družine, ki smo jo v šmarski župniji obeležili z blagoslovom otrok.

V mašnem nagovoru je g. Vinko Malovrh izpostavil, da naj bi se ob Sveti Družini učila današnja sodobna družina tistega prvega življenja, ki naj bi bilo »... polno ustrežljivosti, potrpežljivosti, dobrotljivosti ..., pa tudi odpuščanja!« Ohranjajmo zavest in branimo pomen družine in njenih vrednot, ki so pogostokrat napadene, ter se zahvaljujmo staršem za lepoto življenja in lepoto sveta. Ob g. Vinku je somaševal tudi župnik g. Marko Mohor Stegnar, ki je pred jaslicami blagoslovil otroke in njihove družine.

Otroci so se ob Novorojenem zbrali še ob molitvi Oče naš.

Uroš Pušnik

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi