Logo MojaObčina.si

Šmartno pri Litiji

DANES
10°C
-3°C
JUTRI
10°C
1°C
5472

Obisk Poljanskih orgličarjev in Škofjeloškega Okteta

Osrednje božično praznovanje smo zaključili v Šmartnem z 3. misijonskim vikendom in s posebnimi gosti pri redni nedeljski sv. maši, v nedeljo 9. januarja 2022.

Osrednje nedeljsko bogoslužje je vodil misijonar kapucin g. Joško Smukavec ob somaševanju domačega župnika g. Marka Mohorja Stegnarja. Brat Joško nas je spodbujal k obhajanju bolj doživetega praznovanja našega godovnega dne, posebej pa nam je položil na srce naj, če le moremo, stopimo v stik z našimi krstnimi botri, jih z klicem, ali obiskom presenetimo in se jim zahvalimo za zgled vere.

Bogoslužje so ta dan lepšali z igranjem Poljanski orgličarji, prepeval pa nam je Škofjeloški Oktet, ki so se nam ob koncu ob jaslicah še na kratko predstavili z orglicami in s pesmijo.

Uroš Pušnik

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi