Logo MojaObčina.si
DANES
3°C
4°C
JUTRI
3°C
1°C
12296

Zadnje tri nove nadstrešnice letos

V občini Slovenske Konjice smo letos zaključili s postavitvijo še zadnjih treh nadstrešnic na avtobusnih postajah, kar daje končno število sedmih menjav ali na novo postavljenih nadstrešnic v letu 2022. Zadnje tri so postavljene pred OŠ Ob Dravinji in v Draži vasi.

V sklopu vzdrževanja avtobusnih postajališč smo letos zamenjali še strešno kritino na dodatnih dveh nadstrešnicah. Druge štiri nadstrešnice, ki smo jih uredili v letošnjem letu, se nahajajo v Prelogah, Spodnjem Grušovju, pri OŠ Sv. Jernej in v Konjiški vasi. Lani in predlani pa je bilo zamenjanih 13 nadstrešnic. Potovanje z avtobusom ali le čakanje na avtobusnih postajališčih na drug prevoz bo s tem v naši občini prijetneje.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi