Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 16.10.2018

oblačno
Ponoči in zjutraj bo zmerno do pretežno oblačno. Predvsem na zahodu so še možne manjše padavine. Po nižinah vzhodne Slovenije bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 7 do 10, na Primorskem do 15 °C.
8°C | 18°C
sreda, 15.10.2018
8°C | 15°C
četrtek, 17.10.2018
10°C | 19°C
petek, 18.10.2018
10°C | 19°C
sobota, 19.10.2018
9°C | 20°C
Opozorila
Ponedeljek, 15.10.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
18°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila Dogodki

20-letka Radia Rogla


DOGODKI

| |
20.06.2017      10:35
A A

20-letka Radia RoglaDeli:
V petek, 23. junija, na kresno noč, v Slovenskih Konjicah nihče ne bo miroval. Radio Rogla namreč na Mestnem trgu v Slovenskih Konjicah praznuje 20-letnico delovanja. Rojstni dnevi radia že tradicionalno veljajo za odlična glasbena in zabavna doživetja, ker pa je letošnja obletnica okrogla, si lahko obetamo še toliko večji spektakel. Dogajanje se bo pričelo že ob 16. uri, ko se bo predstavila Gimnazija, nato pa se bodo na odru zvrstili plesalci plesnega društva Step by Step, Ansambel Dar in Ansambel Udar, Original Pohorci, Gadi, Darja Gajšek in Klapa Skala, Ansambel Banovšek, Manca Špik in Kvartopirci, Nina Donelli, Kingstoni, Alya, Poskočni muzikanti in Tanja Žagar. Za veliki finale bodo točno ob polnoči poskrbeli - kdo drug kot - Modrijani. 
Poskrbljeno bo za zabavo, ne boste pa niti lačni ne žejni. Slovenskim Konjicam se zagotovo obeta še en nepozaben petkov večer.
Vabljeni!

Več o dogodku si preberite tukaj.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Slovenske Konjice!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!