Logo MojaObčina.si
JUTRI
9°C
-3°C
NED.
4°C
-6°C
6124

Dve novi nadstrešnici v Škalcah

Postavili smo dve novi nadstrešnici na avtobusnem postajališču za šolarje v Škalcah. Letos se bo število novih nadstrešnic do konca leta ustavilo pri osem.

S tema dvema nadstrešnicama je občina v letu 2022 že postavila oz. zamenjala sedem nadstrešnic na avtobusnih postajališčih, vključno z večjo nadstrešnico pred OŠ Ob Dravinji. Prav tako smo v oktobru zamenjali streho na obstoječi nadstrešnici v Slemenah. Do konca leta 2022 se bo namestila še ena dodatna pred POŠ Sveti Jernej, kar bo skupno število nameščenih novih nadstrešnic povečalo na 8.

Skupna vrednost del teh dveh nadstrešnic v Škalcah je znašala nekaj manj kot 13.000 evrov. Skupna višina vloženih sredstev v obnove avtobusnih postajališč v letu 2022 pa znaša nekaj manj kot 59.000 evrov.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi