Logo MojaObčina.si
DANES
26°C
11°C
JUTRI
24°C
14°C
Oceni objavo

Nadzorni odbor Občine Slovenske Konjice

Potem, ko je Občinski svet Občine Slovenske Konjice imenoval člane Nadzornega odbora, so le-ti na konstitutivni seji, ki jo je sklical župan Darko Ratajc, izvolili še predsednika in namestnico predsednika Nadzornega odbora. Za predsednika je bil izvoljen mag. Janez Kušar, namestnica predsednika pa je postala Simona Vrečko. Preostali člani so Marko Hlastec, Luka Levart in Denis Gluhak.

Nadzorni odbor je najvišji organ nadzora javne porabe v občini. V okviru svojih pristojnosti ugotavlja pravilnost in zakonitost poslovanja neposrednih in posrednih uporabnikov občinskega proračuna, ocenjuje učinkovitost in gospodarnost porabe sredstev občinskega proračuna ter upravljanja z občinskim premoženjem.

 

Oglejte si tudi