Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 21.11.2018

oblačno
Ponoči bo oblačno, rahle padavine bodo povsod ponehale. Burja na Primorskem bo še naprej slabela. Najnižje jutranje temperature bodo od -2 do 3, na Primorskem okoli 6 °C.
2°C | 7°C
četrtek, 22.11.2018
4°C | 7°C
petek, 23.11.2018
4°C | 10°C
sobota, 24.11.2018
4°C | 10°C
Opozorila
Torek, 20.11.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
2°C
7°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Poletni glasbeni večeri v Žički kartuziji


KULTURA, DOGODKI

| |
07.07.2017      10:06
A A

Poletni glasbeni večeri v Žički kartuziji



Deli:
Nocoj, na večer 7. julija 2017, se s koncertom Maje Založnik in skupine Moonshine pričenjajo Poletni glasbeni večeri v Žički kartuziji. Poletni glasbeni večeri so se pričeli pred petimi leti, in so v tem času v Žiče uspeli pripeljati same odlične goste in vrhunska slovenska glasbena imena, pravijo organizatorji. Med njimi je tudi Maja Založnik, slovenska pevka s karizmo in glasom velikih svetovnih glasbenih zvezd, ki se ji je v vrh slovenskih izvajalcev uspelo prebiti s svojo odlično uvrstitvijo na nemškem glasbenem resničnostnem šovu The Voice of Germany. Tokrat jo bodo na odru spremljali člani zasedbe Moonshine iz Novega Sada, skupaj pa bodo obiskovalce popeljali v svet priredb svetovnih uspešnic v jazz, blues, soul in rock preobleki. 
Poleg današnjega koncerta boste na Poletnih glasbenih večerih v Žički kartuziji lahko prisluhnili še Klapi Maslina 21. julija in pa Nini Pušlar 4. avgusta. Za vstopnice za posamezen večer boste odšteli 15€, kupite pa jih lahko dve uri pred koncertom pred vstopom v Žičko kartuzijo. V primeru slabega vremena bodo koncerti odpadli.

Topli poletni večeri, izjemna kulisa srednjeveške kartuzije in dobra glasbe bodo vsekakor pričarali izvrstno vzdušje. Za več informacij se lahko obrnete na Center za kulturne prireditve Slovenske Konjice, TIC Žička kartuzija in TIC Slovenske Konjice.
Vabljeni!


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Slovenske Konjice!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
November 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
20.11.2018
Danes ni dogodkov.
24.11.2018 | Šole in vrtci
Otroški abonma Jurček: Janko in Metka
24.11.2018 | Šole in vrtci
Otroški abonma Jurček: Janko in Metka

Bodite prvi pri oddaji mnenja.