Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

JUTRI
22°C
10°C
PET.
22°C
15°C
3415

Posnetek slavnostne seje Občinskega sveta in podelitve nagrad za leto 2020

22. julija, ko je svoj občinski praznik praznovala Občina Šempeter-Vrtojba, se je pred Coroninijevim dvorcem odvila Slavnostna seja Občinskega sveta Občine Šempeter-Vrtojba. Ob tej priložnosti so bile kot običajno podeljene nagrade letošnjim občinskim nagrajencem. Tokrat sta bila prejemnika najvišjih občinskih priznanj dva: nagrado za življenjsko delo na več področjih je prejel Pavel Černe iz Vrtojbe, nagrada za mlade pa je šla v roke Tjaši Rijavec iz Šempetra za dosežke na področju znanstvenega raziskovanja. Župan Milan Turk, ki je nagradi tudi podelil, je vsem iskreno čestital, zbrane pa nagovoril.

Ker se seje zaradi situacije s koronavirusom Covid 19 in priporočil za preprečevanje širjenja okužbe ni mogla udeležiti širša javnost, je bil dogodek posnet in si ga lahko tukaj ogledate. 

Dogajanje pred Coroninijevim dvorcem, ki ga je povezovala Kristina Furlan z glasbo pa obogatili violinistiki Mojca Batič in Ana Cotič, je v fotografski objektiv ujel Simon Zavadlav.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi